13 דברים חשובים שכל אחד ואחת חייבים לדעת עד גיל 30!

מה קורה אחרי גיל 30? רק דברים טובים. תקראו ותבינו בעצמכם. ויש גם בונוס בסוףגיל 30 זה הגיל שבו החיים מתחילים… ולא, לא זו סתם קלישאה, שנועדה לתת לכם להרגיש יותר טוב עם עצמכם שהחלפתם קידומת.

אז נכון יש כבר שערה לבנה ואולי אפילו קמט או שניים, אבל אנחנו פתאום מודעים יותר לחוזקות ולחולשות שלנו, אנחנו מצליחים לסנן את מה אחרים חושבים עלינו ומבינים שבסופו של דבר מה שהכי חשוב – זה שאנחנו נהיה שלמים עם עצמנו.

אספנו עבורכם 13 דברים שאתם חייבים לדעת עד גיל 30 אם אתם רוצים חיים מלאים ומאושרים, ואם יש משהו ברשימה הזו שעדיין לא פענחתם – זה הזמן!

1. למצוא במה אתם אוהבים לעבוד

עשינו כל כך הרבה דברים, מיצרנו, תדלקנו, ניקינו, מכרנו, ענינו לטלפונים של לקוחות מעצבנים. די. אחרי גיל 30 הבנו שחשוב לאהוב את העבודה שלך.

2. ללמוד לבשל טוב לפחות מנה אחת

לא משנה אם זה ביצה מקושקשת או עוגת שכבות – הספקתם לעשות לא מעט ניסויים במטבח כדי להבין את היכולות שלכם.

3. להבין מי הם החברים האמיתיים שלך

ככל שאנחנו מתפתחים כאישיות, ככה אנחנו מקיפים את עצמנו באנשים שאפשר לסמוך עליהם גם ברגעים הקשים וגם כשרוצים לצחוק ולבלות. הגיע הזמן שתבינו מי עושה לכם טוב, ואת מי הגיע הזמן שתרחיקו מהחיים שלכם לתמיד.

4. להפסיק לספר לכולם פרטים עסיסיים על הזוגיות שלכם

אם אתם בזוגיות אחרי גיל 30, אתם מבינים שכבר לא צריך להרשים או להתלונן על כל מכשול שקורה ביניכם לחברים. אתם לומדים להתמודד יחד כזוג עם הדברים האלה.

5. אתם מעדיפים קודם כל את הדברים החשובים באמת

אנחנו רצים עם החיים שלנו, ממהרים להספיק הכל, אבל אחרי גיל 30 אנחנו לומדים שזה בלתי אפשרי ולכן חייבים לבחור. הבחירות שלנו הופכות לנכונות ומדויקות יותר.

6. למצוא זמן וכסף לצאת לחופשה

אנחנו מבינים שאי אפשר רק לעבוד וצריך גם לנוח. וזה בסדר לבזבז על זה כסף.

לא תאמינו, איזה תובנות מחכות לכם בעמוד הבא!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים