13 צירופי מקרים מדהימים שקרו במציאות ויעבירו בכם צמרמורת!

חושבים שחוויתם צירופי מקרים בחיים? שכחו מכל מה שהכרתם עד היום!מכירים את זה שאתם חושבים על שיר ואז פותחים את הרדיו והוא בדיוק מנגן ואתם חשים עצמכם קוסמים טלפאטיים שהעולם הזה קטן עליהם?

אז תרגעו.

יש צירופי מקרים פסיכיים הרבה הרבה יותר. בכתבה הבאה תמצאו 13 כאלה שמאחורי כל אחד מהם עומד סיפור שהוא לא פחות ממדהים!

החל מתאומים זהים שחיו חיים כמעט זהים בלי שידעו על קיומו האחד של השני, דרך חיזוי טביעת הטיטאניק, ועד אב ובנו שנהרגו בדיוק באותו תאריך, באותו המקום, רק בשנה אחרת.

בקיצור, מ-ט-ו-ר-ף!!

1. צירוף מקרים או גלגול נשמות?

המייסד של חברת פרארי, אנזו פרארי מת באוגוסט 14, 1988. בדיוק חודש אחרי, ב-15 לאוקטובר נולד שחקן הכדורגל מסוט אוזיל. תסתכלו על התמונות האלו. צירוף מקרים מטורף? או הוכחה לגלגול נשמות? תחליטו לבד!

2. הסיפור המדהים של התאומים הזהים שהופרדו בלידתם

תאומים זהים מאוהיו הופרדו בלידתם וגדלו ללא כל ידע זה על קיומו של זה. כשהם נפגשו והשלימו פערים, הם הופתעו לגלות שהם חיו חיים כמעט זהים!! שניהם נקראו “ג’יימס” כשאומצו, שניהם גדלו להיות שוטרים, ושניהם התחתנו עם אישה בשם לינדה. אבל זה לא הכל. לכל אחד מהם בן: לאחד בן בשם אלן ג’יימס ולשני בן בשם ג’יימס אלן. לכל אחד מהם היה כלב בשם טוי. שני האחים התגרשו והתחתנו מחדש עם אישה בשם בטי!!

3. אדגר אלן פו חזה את העתיד בספרו

יש אנשים שסבורים שלאלן אדגר פו היתה מכונת זמן… אחרת איך הוא יכול היה לדעת על אירוע כמעט חצי מאה לפני שהוא קרה?! בספרו שנקרא “הנרטיב של ארתור גורדון פים של ננטאקט”, הוא מתאר כיצד ארבעה מלחים ששרדו את טביעת הספינה שלהם, נאלצו לאכול נער סיפון אומלל וחסר מזל בשם ריצ’ארד פארקר.  46 שנים מאוחר יותר, ספינה אכן שקעה, וחברי הצוות שניצלו נאלצו לאכול נער סיפון על מנת לשרוד. שמו של הנער היה, ניחשתם נכון – ריצ’ארד פארקר.

4. מארק טווין חזה את המוות שלו במדוייק

או שהסופר המפורסם מארק טוויין חזה את מותו, או שמדובר בצירוף מקרים מטורף!! הכותב נולד בשנת 1835, בדיוק כשכוכב שביט עבר מעל פני כדור הארץ. מחזה כזה מתרחש אחת ל- 76 שנים בערך. 75 שנים אחרי, טווין אמר:  “באתי עם בוא כוכב שביט בשנת 1835. בשנה הבאה שוב יעבור מעלינו כוכב שביט, ואני מצפה ללכת כשזה יקרה.” הכותב אכן מת בשנת 1910, בדיוק כשכוכב שביט עבר שוב מעל פני כדור הארץ.

5. הסימפסונים חזו את בחירתו של טראמפ כבר בשנת 2000

יוצרי הסימפסונים עשו פרק בשנת 2000 שצחק על כך שטראמפ ייבחר לנשיאות ארצות הברית. בפרק היו סצנות כמעט זהות מקמפיין הבחירות, שכללו לבוש זהה והעתק כמעט מדוייק של מיקום וסיטואציות!!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים