13 צירופי מקרים מדהימים שקרו במציאות ויעבירו בכם צמרמורת!

חושבים שחוויתם צירופי מקרים בחיים? שכחו מכל מה שהכרתם עד היום!6. הספר של אנתוני הופקינס

כשהשחקן אנתוני הופקינס חיפש בנרות את הספר “הנערה מפטרובקה”, שכתב ג’ורג’ פייפר, כדי שיוכל ללמוד ממנו לקראת תפקיד בסרט בו הוא מככב, הוא לא הצליח להשיג אותו בשום מקום. אבל אז לגמרי במקרה, הוא נתקל עותק שנשכח ברכבת התחתית. בהזדמנות אחרת הופקינס פגש את פייפר, וסיפר לו את מה שקרה לו. פייפר ההמום אמר לו שאפילו לו אין עותק מהספר, מכיוון שאת העותק האחרון שהיה לו הוא השאיל לחבר, שאיבד אותו איפשהו ברכבת התחתית!!

7. צירוף המקרים המוזר בין לינקולן לקנדי

שניים מהנשיאים של אמריקה: אברהם לינקולן וג’ון. פ. קנדי, חולקים מספר רב מדי של צירופי מקרים בכדי שזה יהיה אמיתי!! שניהם נהרגו מפצעי ירי בעורף; שניהם מתו ביום שישי; שניהם מתו לפני חג (קנדי נרצח בערב חג ההודיה, לינקולן נהרג בדיוק לפני חג הפסחא); כל אחד מהם היה בדיוק עם אשתו ועם עוד מספר אנשים; לשניהם היה חבר בשם בילי גרהם; לשניהם נולדו ארבעה ילדים; לשניהם היו מזכירות בשם של האחר (שם משפחתה של המזכירה של קנדי היה לינקולן, ושל המזכירה של לינקולן – ג’ון); לשניהם היו סגני נשיא בשם “ג’ורג” שהיו היורשים שלהם לאחר שנרצחו!

8. רוכב האופניים ההולנדי שניצל משתי התרסקויות מטוס

תאמינו או לא, רוכב האופניים ההולנדי מארטן דה יונגה ניצל משתי (!) התרסקויות מטוס. הראשונה היתה טיסה 370 של מלזיה ארליינס, שנעלמה באופן מסתורי – למזלו הוא החליט לקחת את הטיסה שיצאה שעה קודם לכן. השנייה הייתה גם היא של מלזיה ארליינס, טיסה 27, זו שהופלה מעל אוקראינה. במקרה הזה, הוא החליט לחסוך מעט כסף ושינה ברגע האחרון את ההזמנה לטיסה אחרת!

9. האחים עם הנאחס

בחודש יולי 1975, ארסקין לורנס, בן 17, תושב איי ברמודה, רכב בכביש על הטוסטוס שלו ונפגע על ידי מונית. בדיוק שנה לפני, בחודש יולי  1974, אחיו של ארסקין – שהיה גם הוא בן 17 – נהרג מפגיעת מונית כאשר רכב על אותו הטוסטוס! מיותר לציין שזו הייתה אותה המונית עם אותו נהג ואפילו אותו נוסע!

Credit:

Credit: © imgur


שתפו עם החברים שתפו עם החברים