13 צירופי מקרים מדהימים שקרו במציאות ויעבירו בכם צמרמורת!

חושבים שחוויתם צירופי מקרים בחיים? שכחו מכל מה שהכרתם עד היום!10. מקרי המוות הזהים כמעט של אב ובנו בסכר ההובר

האיש הראשון שמת בסכר ההובר היה מודד בשם ג’ורג’ טירני, שטבע בקולורדו ב -20 בדצמבר, 1922, תוך כדי חיפוש אחר מקום אידיאלי לבניית הסכר. האיש האחרון שמת בסכר היה פטריק טירני, בנו של ג’ורג’, שמת גם הוא בדיוק ב- 20 בדצמבר, 1935.

11. האיש שחזה את שקיעתה של הטיטאניק

 בשנת 1898, 14 שנים לפני שהטיטאניק שקעה, כתב סופר בשם מורגן רוברטסון מארה”ב ספר בשם- “טיטאן”, המספר על ספינת ענק שטבעה. מעבר לשם, שדומה באופן כמעט זהה ל”טיטאניק”  לשתיהן לא הין מספיק סירות הצלה ושתיהן התנגשו בקרחונים בצפון האוקיינוס האטלנטי!12. ההרוג הראשון והאחרון ממלחמת העולם הראשונה

החיילים הבריטיים במלחמת העולם הראשונה קבורים בבית קברות בבלגיה. באופן מפתיע ביותר, הקבר של החייל הראשון והאחרון שמתו במלחמה ממוקמים בהפרש 6 מטרים והמצבות שלהם ניצבות בדיוק אחת מול השניה וזה צירוף מקרים גדול בהתחשב בעובדה שהסדר היה אקראי!

13. צירוף המקרים של קתרין אדוארדס ומארי קלי

בלילה של ה-29 בספטמבר, 1888, בשעה 20:30, בחורה בשם קתרין אדוארדס נמצאה שיכורה ברחובות לונדון. היא נלקחה למעצר ונתנה למשטרה שם בדוי – מרי קלי. היא שוחררה בסביבות אחת לפנות בוקר, כשהיתה מפוכחת מספיק כדי ללכת הביתה. באותו לילה היא נרצחה על ידי ג’ק המרטש. אבל הדבר ההזוי באמת הוא שנרצחת הבאה אחריה בסדרת הרציחות של ג’ק המשיך היתה של אישה אחרת בשם – ניחשתם נכון – מרי קלי!

מקורות: boredpanda//  brightside
שתפו עם החברים שתפו עם החברים