14 עובדות שיוכיחו לכם שקנדה זו המדינה הכי שווה בעולם!

מספר 12 ישאיר אתכם בשוק!סדרות וסרטים אמריקאים אוהבים לצחוק על השכנה מקנדה. על ההוקי, על המדים של המשטרה, על הקור ועל הדובים החומים שבאים לבקר אצל אנשים בבריכה הביתית. אבל בינינו, זה ברור שהם פשוט מקנאים בשכנים שלהם.

כי בקנדה האנשים פשוט מאושרים. זה לא שבקנדה אין צרות כמו במדינות אחרות, גם שם צריך לעבוד ולשלם מיסים. אבל בקנדה נמצאים האנשים הכי נחמדים בעולם, והם דואגים להוכיח את זה לעולם מדי יום.

קבלו 14 סיבות למה קנדה היא אחת המדינות הכי שוות בעולם, שיגרמו לכם להגיד “הלוואי שבישראל היה לנו רבע מזה…”

1. כשלקנדים משעמם, הם יוצאים לרחוב עם שלטים כדי לעודד אנשים אחרים

‘אתה מדהים’

‘העולם יותר טוב כשאתה חלק ממנו’

Credit: brightside

2. יש להם לוחיות רישוי בצורת דב

עד 1999, לוחיות רישוי בצורת דב היו הסמל של אזור הצפון שנקרא נונאווט. אחרי זה הם עברו ללוחיות רישוי רגילות, אבל עדיין אפשר למצוא לוחיות בצורת דב במכוניות ישנות ואצל אספנים.

3. הקנדים אוהבים למתוח אחד את השני, ויש להם אחלה חוש הומור

תושב מונטריאול החליט למתוח את המשטרה המקומית: הוא הכין מכונית משלג ו”החנה” אותה במקום אסור. הוא אפילו הוסיף מגבים כדי שזה יראה כמו מכונית אמיתית. כשהשוטרים הגיעו, גם הם חשבו שזאת הייתה בדיחה מוצלחת במיוחד.

4. יש הרבה נפט בקנדה

לא סתם הרבה, קנדה מדורגת במקום השלישי בדירוג המדינות העשירות בנפט. הטבע היה מאוד נדיב לקנדים, ולא רק נפט יש להם בשפע, יש להם גם הרבה מים, אגמים ויערות.

Credit: brightside

5. יש ארגון שעוזר בניקוי הבית לנשים שסובלות ממחלות קשות

הארגון “Cleaning For A Reason” הגיע במקור מארצות הברית אבל פעיל גם בקנדה. הפרוייקט מספק שירותי ניקיון חינמיים בבית לנשים שמתמודדות עם מחלות קשות. תודו שבהייתם רוצים כזה גם בישראל.

6. הכסף הקנדי לא נהרס אם שוטפים אותו במים, והוא חושף סודות נסתרים

אם זרקתם את הכסף יחד עם המכנסיים לכביסה, הוא יחזור אליכם שלם. יודעים למה? כי הוא עשוי מפלסטיק ולא מנייר. בנוסף בשטרות הקנדיים יש הולוגרמות נסתרות של עלה עץ הדר (עלה מייפל). ויש גם כמה קנדים שטוענים שהשטרות מריחים כמו סירופ מייפל.

7. קנדים מאוד אוהבים לארח. הם אפילו בנו משטח נחיתה לחייזרים כשאלה יחליטו לבוא לבקר.

הקנדים נחמדים ומסבירי פנים לכולם, אפילו ליצורים לא מהעולם הזה. באלברטה יש משטח נחיתה מיוחד עבור חייזרים שיהיה להם קל לנחות במדינה.

ואם זה לא שכנע אתכם, העובדות בעמוד הבא כבר יעשו את העבודה>


שתפו עם החברים שתפו עם החברים