14 דוגמניות עם מראה יוצא דופן שישנו את כל מה שחשבתם על אידיאל היופי עד היום!

מה שבטוח: ליופי אמיתי אין גבולות וסטנדרטיםלמרות שהסטנדרטים הנוקשים של עולם היופי עדיין שולטים על המוח האנושי, בעולם הדוגמנות כבר מזמן הבינו שיופי זה לא רק פנים יפות וגוף רזה – צריך משהו אחר ושונה.

לשינויים של טרנדים יש השפעה גדולה על נשים רגילות, ובמקרה הזה, הן לומדות להדגיש את התכונות הייחודיות שלהן ולא לשנוא או להאשים את עצמן ב-‘חוסר מושלמות’.

בואו להכיר כמה דוגמניות מעוררות השראה שפעם אולי הן היו נחשבות ל’לא מושלמות’ בעיני עצמן, אבל אחרי שתראו את התמונות שלהן – תבינו שהן הדבר הכי מושלם בעולם. וגם אתן.

14. ת’נדו הופה

בנוסף לעבודתה כדוגמנית, הבחורה האפריקאית הזו גם עובדת כעורכת דין. ת’נדו היא לבקנית, מה שבאפריקה נחשב לקללה. הבעיה היא שהשמש האפריקאית החזקה יכולה לגרום ללבקנים סרטן ועיוורון.

View this post on Instagram

"You are full, nothing in you is missing, what we find outside of ourselves is a process of growth by adding on, not a process of completion. All i can say is, don't even try looking, because you're not missing,  no matter who says what, you're not missing, you're all there. " I said this statement as a response to an interview question as advice to others, but it was more an ode to myself. I needed to sound it out, make space for the words of encouragement to fit into my own mouth and eventually hear them coming out of my own voice… All I was really saying was "I am enough", "I am enough" and that was a mantra, a law and a state of being. @glamour_sa. Editor-in-Chief @asandasizani . Photography @higorbastos . Stylist @thecreativedavid. Hair #kevinepstein . Makeup @tash_pops #thandohopa#photograpy#activist#activism#fashion#writer#diversity#inclusion#representaion#feminist#feminism#art#albinism#black#blackgirlmagic#beauty#iamenough#model#actress#southafrica#internationalmodel#afro#kinkyhair#naturalhair#authenticity

A post shared by Thando Hopa (@thandohopa) on

13. אנה מריניץ’

אנה סובלת מאלופציה, מצב בו השיער נעדר מחלק או מכל האזורים בגוף מאז הילדות. בשנה שעברה היא השתתפה בפרויקט צילומים המוקדש לאנשים שנראים שונה. זה היה הצילום המקצועי הראשון של אנה והוא הקפיץ מאד את הקריירה שלה.

12. קייט גרנט

קייט היא בחורה ראשונה עם תסמונת דאון שזכתה בתחרות יופי בינלאומית. היא בת 19, במקור מצפון אירלנד והיא נבחרה למקום ראשון בקטגוריית “מתבגרים”. גרנט מתעניינת באופנה מאז גיל 13 וההורים תמיד תמכו בה. הם אפילו ניסו לארגן לה אודישנים בסוכנויות דוגמניות שונות, אבל הסוכנויות תמיד סירבו. והנה, סוף סוף חלום הילדות שלה התגשם.

11. תמי גלאוזר

ביחס לעולם הדוגמנות, תמי החלה את הקריירה שלה בגיל מאד מאוחר – היא הייתה בת 27. היא משתתפת גם בצילומים וגם בתצוגות אופנה. תודות למראה האנדרוגיני שלה, היא גם לקחה חלק בצילומים עבור מגזיני אופנה של גברים.

10. סליק וודס

בילדות, סליק נחשבה לברווזון מכוער בגלל הרווח הגדול בין השיניים הקדמיות והשיער הקצר. היום היא דוגמנית מצליחה ומאד חביבה, למשל, על ריהאנה שנתקלה בפרופיל שלה באינסטגרם. אגב, מי שיעץ לה לפתוח את הפרופיל היה לא אחר מקניה ווסט.

9. וולווט ד’אמור

וולווט ד’אמור שוקלת 150 ק”ג וזה נחשב לשיא בעולם הדוגמנות. היא עבדה עם ז’אן פול גוטיה, ג’ון גליאנו ו-ווג.

Credit: © Wikipedia

8. אפריל סטאר

אפריל הייתה בת 6, כשאובחנה עם מחלת ויטיליגו וזה הרס את הדימוי העצמי שלה. אבל ההורים שלה תמיד תמכו בה ואחרי כמה שנים היא הוזמנה להשתתף בתוכנית בה פגשה את וויני הארלו, דוגמנית מפורסמת שסובלת גם היא מאותה מחלה. היום אפריל משתתפת בהפקות אופנה עבור המגזינים השונים ומנהלת חשבון אינסטגרם מלא מוטיבציה לאחרים.

הדוגמניות הכי יפות, מיוחדות ושוברות מוסכמות שתראו מחכות לכם בעמוד הבא


שתפו עם החברים שתפו עם החברים