14 המקומות הכי מיסתוריים על פני כדור הארץ שכנראה לא ידעתם על קיומם!

לא תאמינו מה נמצא באתיופיה!יש הרבה מקומות שנחשבים ל’חורים נידחים’ ברחבי העולם. כל מיני מדינות קטנות שלא שמענו עליהם, איים נטושים, כפרים קטנטנים באסיה ופ”ת. ועדיין, לכל המקומות האלו יש מטיילים והרפתקנים שרוצים ומוצאים את הדרך להגיע אליהם.

אבל יש מקומות בעולם שאין לכם שום סיכוי להצליח לבקר בהם, אלא אם בטעות תצליחו להיות חלק ממשפחת המלוכה היפנית, למשל. מקומות שהם קדושים מאוד, מקומות שנמצאים עמוק מתחת לאדמה ואפילו מקומות מסווגים שאולי (ואולי לא) מחביאים בתוכם חייזרים.

הנה 14 מקומות כאלו שאין לכם שום סיכוי להצליח לבקר בהם, ועדיף שגם לא תנסו :)

1. הקופונס, יפן

האי המלאכותי הזה הוא אתר קבורה עתיק מאוד של משפחת המלוכה היפנית. במקרים מיוחדים נותנים לארכיאולוגים להיכנס למקום, אבל רק בצו של בית משפט.

2. אי צפון סנטינל, הודו

באי הזה גרים ילדים של שבט מבודד, שיעשו כל מה שהם צריכים כדי להגן עליו מפני זרים. רק לאחרונה דווח בחדשות על אנשים שניסו להתקרב לאזור ונהרגו, והרשויות בהודו לא מרשות לתיירים להתקרב לשם.

Credit: UFO Mania

3. אזור 51, ארה”ב

כל חובבי הקונספירציות בעולם שמעו על האזור המבודד הזה בארה”ב (בעיקר בהקשר של חייזרים), שרק ב-2013 הרשויות במדינה הודו שהמקום הזה קיים בכלל. לפי חצאי פרטים שהתקבלו, מדובר בבסיס של חיל האוויר האמריקאי שמפתח כלי טייס מהדור הבא.

4. כנסיית גבירתנו מרים מציון, אתיופיה

הכנסיה הכי חשובה באתיופיה, ואחת הותיקות במדינה. לפי הסיפורים, במקום שוכן ארון הברית המקורי, עם לוחות הברית שניתנו למשה בהר סיני. יש רק אדם אחד שיש לו גישה לארון הברית, שומר הארון, והוא נשאר תמיד בתוך הכנסיה ולא יוצא ממנה, ואסור לו אפילו לשוחח עם האנשים שבחוץ.

Credit: Matt Hall

5. קאהולאווה, ארה”ב

במהלך ההיסטוריה האי הזה שימש לטקסים דתיים, כמושבת עונשין וכבסיס אימונים לחיל הים האמריקאי. היום הוא שמורת טבע, והדרך היחידה שלכם לבקר במקום היא אם תצטרפו לאחד מצוותי המתנדבים שפועלים לשקם את המקום.

6. מגדל בריטיש טלקום, אנגליה

בעקבות פיצוץ שהתרחש בעבר בתוך המגדל, המסעדה ומרפסת הצפייה שבמגדל נשארו סגורות לציבור. לפעמים המגדל מארח אירועי צדקה, ואז לכמה מאות אנשים ברי מזל יש הזדמנות להיכנס ולהשקיף על הנוף של לונדון מזווית מיוחדת.

Credit: Uli Harder

7. מקדש איסה, יפן

המקדש הוא חלק מקומפלקס מקדשים ונחשב לקדוש ביותר והגישה אליו מותרת רק לאנשי דת ובני משפחת המלוכה. כל מי שרוצה להגיע למקום צריך להסתפק בלראות אותו מאחורי כמה חומות עץ.

Credit: shin--k

ומה מסתתר בתוך הר ראשמור ו-30 מטרים מתחת לאדמה בשוודיה? התשובות בעמוד הבא


שתפו עם החברים שתפו עם החברים