14 עבודות הזויות ברמות שלא היה לכם מושג שקיימות ושיש אנשים שאשכרה עובדים בהן!

הסבת מקצוע?! הנה אני באהתנו לנו לנחש, אתם בטח יושבים לכם עכשיו באיזה משרד ממוזג, אליו הגעתם הבוקר וכשמשעמם לכם שם אתם קוראים כתבות מעניינות באינטרנט…

אם צדקנו והעבודה שלכם באמת שגרתית ומשעממת, אולי תשקלו הסבת מקצוע? יש כמה עבודות בעולם שלא תאמינו שהן קיימות מרוב שהן הזויות. אבל מישהו צריך לעשות אותן.

הנה רשימה של 14 כאלה, עם מי מהעובדים האלו הייתם מתחלפים?

1. מכרבל מקצועי

עבר עליכם יום קשה? מרגישים לבד ואפילו החתול כבר לא מתייחס אליכם? הזמינו מחבק מקצועי ישירות לביתכם. לא תאמינו כמה חברות מציעות את השירות הזה, ואפשר להרוויח בין 200-300 שקל לשעה! אבל רק חיבוק כן?

Credit: © Pixabay

2. צוללני גולף

אוהבים לצלול באגמים מלאכותיים? אוהבים לשחק “חפש את המטמון”? אז העבודה הזאת בשבילכם. כל מה שצריך לעשות זה לצלול לתוך הברכות במסלול הגולף, ולהוציא משם את כל הכדורים ששחקני הגולף הפחות טובים העיפו פנימה.

נשמע כיף? לא תמיד. רוב האגמים האלו לא מתוחזקים, והם מלאי בוץ, אצות ואפילו חיות מימיות שלא נעים לפגוש.

3. טועם אוכל של חיות

בהתחלה ניסו לשאול את הכלבים והחתולים אם האוכל טעים להם, אבל הם לא ענו. אז בלית ברירה הביאו כמה אנשים שיוודאו שהאוכל טעים, מזין ואיכותי.

4. בודק מיטות

הבוס לא מרשה לכם לנמנם בעבודה? תעברו לעבוד במקום שבו ישלמו לכם לנמנם בעבודה! נשמע כמו עבודת החלומות? לא ממש. מעבר לשכיבה על המזרן, יש הרבה בדיקות שצריך לבצע למציאת פגמים ובליטות, שהמזרן קשיח מספיק לשבת עליו וכו’.

Credit: © Pexels

5. מסניף מגבות נייר

שמתם לב שלמגבות נייר ומגבונים או שיש ריח מצוין או שאין ריח בכלל? אז תודו לאנשים שעובדים קשה במפעלים ומרחרחים כל קופסה שיוצאת מפס הייצור.

אבל רגע לפני שאתם מגישים קורות חיים, תדעו שיש לכם סיכוי סביר יותר להיות מנתחי מוח כי רק קומץ אנשים בעולם מחזיק במשרה הזאת.

Credit: © Pixabay

6. ממשש פנים

יש את האנשים שיוצרים מוצרי טיפוח ויופי, ויש את האנשים שעוברים ובודקים לאחר השימוש אם יש תוצאות חיוביות. לא צריך כישורים מיוחדים, אבל כדאי שחוש המישוש ידע לעבוד שעות נוספות.

אגב, איך מגיעים להיות אלה שמקריבים את הפנים שלהם למישוש?

Credit: © Pixabay

7. עומד בתור

העבודה הכי הכי הכי שלא מתאימה לישראלים. כי מי מאיתנו אוהב לעמוד בתור? אז אולי נעדיף להיות פה בצד של מזמין העבודה. יש תור לרכישה של האייפון החדש או לרכישת כרטיסים לפסטיגל? שלמו למישהו לעמוד במקומכם.

עבודה משעממת, אבל משתלמת.

Credit: flickr


שתפו עם החברים שתפו עם החברים