14 דברים מפתיעים שלא ידעתם שאפשר לעשות עם חומץ עד היום, שישנו לכם את החיים!

לא תאמינו, אבל חומץ גם יכול לעזור לכם להיפטר מצלוליטיס?8. מעולה לניקוי של הברזים והמקלחת

אתם יכולים לנקות את המקלחת עם תערובת של מים וחומץ ביחס של 1: 1. איך? שימו את ראש המקלחת בתוך סיר עם התערובת, והרתיחו אותו במשך 5-7 דקות. תנו לנוזל להתקרר. אתם יכולים גם לנקות את הברזים עם חומץ תפוחים טהור וספוג.

9. עוזר להיפטר מחיידקים על בגדי הילדים

הריגת חיידקים בזמן כיבוס הבגדים היא קלה אם יש לך כוס חומץ תפוחים. איך?  מוסיפים אותו למכונת הכביסה מבלי לערבב אותו עם סבון הכביסה. הבגדים יהיו רעננים וסטריליים. הטריק הזה בשימוש כבר זמן רב מאוד והוכיח את עצמו לחלוטין.

10. עושה פוליש למשטחי כרום

תערובת של סודה לשתייה וחומץ יכולה לעזור לכם לעשות פוליש למשטחי כרום. עם זאת, אתם לא יכולים להשתמש בתערובת זו עבור משטחים של גרניט או שיש.

11. עוזר להיפטר מעשבים שוטים

חומץ תפוחים 25% יעזור לכם להיפטר מעשבים שוטים. איך? רססו את החומץ על המקומות שבהם גדלים העשבים שאתם רוצים להיפטר מהם. חזרו על הפעולה עד שכל העשבים מוסרים.

Credit: Bright Side

12. מנקה לכלוך ומשקעים מהאקווריום שלכם

פתרון מצויין להסיר משקעים ולכלוך מהאקווריום הוא תערבת של חומץ תפוחים ומים. איך? שיטפו את הקירות של האקווריום עם תערובת זו, לעתים קרובות ככל האפשר. תנו לחומץ להתאדות, ולאחר מכן שטפו עם מי ברז.

13. שומר על התנור נקי

תערובת של מים וחומץ היא פתרון מעולה כדי לנקות את התנור. זה ימנע משומנים להישאר על פני השטח של התנור בזמן האפייה והבישול. אותו הדבר ניתן לעשות עם מיקרוגל.

14. יעיל נגד צלוליטיס – כן! כן!

תודו שלזה ממש לא ציפיתם! מערבבים חומץ תפוחים עם שמן ויטמין E, ביחס של 3:1  (למשל: 3 כוסות חומץ לכוס שמן) ואז מעסים את התערובת לתוך העור פעמיים ביום. זה יעזור לכם להיפטר מהצלוליטיס.

Credit: Bright side

מקור: brightside
שתפו עם החברים שתפו עם החברים