15 סיפורים מדהימים על חיות שהצילו את החיים של הבעלים שלהם!

גיבורים אחד, אחדיש הרבה סיבות טובות למה אנשים מגדלים בעלי חיים. הם חברים טובים ונאמנים, הם יכולים להפיג את הבדידות, וזה גם ממש טוב מהרבה בחינות לילדים לגדול בקרבת חבר פרוותי. ויש עוד סיבה אחת ממש טובה שאולי לא חשבתם עליה – והיא שחיות המחמד שלכם יכולות להציל את החיים שלכם.

אז אם עדיין לא שמעתם על הכלבה שהצילה את המשפחה שלה משריפה, החתול שזיהה בזמן התקף אסטמה ואפילו קופיף שהציל ילד מנפילה, תקראו את הסיפורים הבאים. ואם עד היום לא הערכתם מספיק את חיות המחמד, עכשיו כבר לא יהיה לכם ספק שיש לנו מזל שהן בחיים שלנו.

1. הקופיף האמיץ

במהלך טיול משפחתי בהודו, משפחה אחת טיילה על הר בו היו גם הרבה קופים שניסו לגנוב אוכל מהתיירים. ילד בן 7 התכופף מעבר לגשר כדי להסתכל על הנוף, ובלי לשים לב החל ליפול. אחד הקופים תפס אותו בחולצה ומשך אותו למעלה למקום בטוח. המשפחה לא נשארה חייבת והקופיף קיבל הרבה מאוד אוכל.

2. הכלב הציל את ארוסתו

איש אחד שיחק בפליסטיישן ושם לב שהכלב שלו נובח חזק. בהתחלה הוא לא ייחס לזה חשיבות, אבל כשהכלב לא ויתר ואפילו ניסה לקחת ממנו את השלט, הוא הבין שקרה משהו. הארוסה שלו עברה צניחת סוכר באמבטיה והייתה בסכנה. “לא להאמין כמה שהחיות האלו חכמות. אני מקווה שלכל אחד תהיה חיית מחמד כמוהו, אבל הוא שלי.”

3. כלבה שהצילה משפחה שלמה

סשה, כלבת פיטבול, הבחינה בשריפה שמתרחשת אצל השכנים ושמתקרבת לבית שלה. היא החלה לנבוח באגרסיביות כדי להעיר את בני המשפחה שלה, ולאחר מכן גררה את התינוקת של המשפחה בחיתול שלה החוצה. הבעלים שלה אמרה לאחר הארוע ש”היא תמיד הייתה חלק מהמשפחה, עכשיו מגיע לה סטייק”.

4. החתול שזיהה התקף אסתמה

באחד הלילות החתול הפרסי של המשפחה הזאת החל ליילל, להשתולל, ולהסתכל לעבר החדר של הילדה הקטנה במשפחה. האמא ניגשה לחדר וראתה שהילדה באמצע התקף אסתמה בזמן שהיא ישנה. הילדה הועברה במהירות לבית חולים והחתול הוכרז כגיבור.

5. דובי דוברמן – הגרסה האמיתית

איש אחד ניסה לחצות את הכביש, כשלפתע הכלבה שלו דחפה אותו חזרה למדרכה. בהתחלה הוא חשב שהיא סתם משחקת, אבל שניה אחרי הוא ראה בסיבוב טנדר שנוסע במהירות מופרזת באזור של בתי ספר. הכלבה הצילה אותו.

6. הכלבה שספגה כדור בשביל הבעלים שלה

שודדים פרצו לבית בארה”ב באמצע הלילה וירו לעבר הבעלים שלו. הכלבה שלו, לפטי, זינקה לפניו כדי למנוע ממנו להיפגע והכדור פגע בה. אחרי שהשודדים הלכו היא הובהלה לוטרינר והוא נאלץ לקטוע את הרגל שלה. בית החולים גייס תרומות לטובת הטיפול בה, והצליח לכסות את כל עלות הטיפולים.

7. הכלב שהציל ילד מנחש מסוכן

ילד קטן וסקרן התקדם לעבר נחש ארסי שהיה עצבני וליחשש אליו. דוברמן אמיץ רץ לעברו והפיל אותו לרצפה, רחוק מהנחש. הנביחות של הדוברמן גם גרמו לאמא של הילד לצאת אליו ולקחת אותו משם.

8. הכלב שהציל ילד מנפילה לתוך הנהר

שוב טיול משפחתי בהרים, ושוב ילד קטן שהחליק ונפל מתחת למעקה. הפעם היה זה הכלב של המשפחה שתפס אותו במעיל ומשך אותו למעלה לפני שהוא הספיק ליפול לתוך הנהר. הכלב והילד חברים עד היום.

9. הכלבה התקשרה למשטרה

יולנדה היא כלבת שירות של אישה עיוורת, שהצילה אותה כשהתקשרה למשטרה אחרי שפרצה שריפה בבית. העיוורת צעקה ‘סכנה’, והכלבה הבינה את המצב והצליחה להתקשר בעצמה לעזרה. וזאת לא הייתה הפעם היחידה – כמה שנים אחרי כשהבעלים שלה נפלה ואיבדה הכרה, היא גם התקשרה לעזרה.

סוסים גיבורים ואפילו כלב ים שמנע מבחור צעיר לטבוע – בעמוד הבא


שתפו עם החברים שתפו עם החברים