15 סיפורים מדהימים על חיות שהצילו את החיים של הבעלים שלהם!

גיבורים אחד, אחד10. סוס גיבור

רפתנית אחת ניסתה להעביר פרה ואת העגל שלה למקום אחר בחווה. הפרה לא אהבה את זה והחלה לתקוף את האישה. רגע לפני שהאישה נמחצה על ידי הפרה הכועסת, הסוס שלה, קרי גולד, נחלץ לעזרתה, בעט בפרה ואפשר לאישה להיחלץ מהמצב.

11. הסוס שהציל ילד מלהקת זאבים

ילד קטן הוביל את הסוס שלו, סאני, שלפתע החל להשתולל. סאני העיף את הילד ממנו וברח לכיוון סבך. כשהוא יצא מהסבך, הוא הבריח משם 5 זאבי ערבות ואז חזר לילד.

12. כלב פרמדיק

טובי בן השנתיים ראה שהבעלים שלו נחנקת מחתיכת תפוח. בהפתעה מוחלטת טובי קפץ על החזה שלה בתנועות הדומות לביצוע תרגיל היימליך, בלי שאי פעם אומן לכך. התרגיל בוצע בהצלחה, החתיכה השתחרר והאישה חזרה לנשום כרגיל. “ברגע שחזרתי לנשום, הוא ליקק לי את הפנים…”

13. הם לא הבינו למה הכלב נבח, עד ש…

במהלך אחר צהריים אחד אמא והילד שלה העבירו את הזמן בנדנדות בחצר האחורית של הבית. לפתע אחד הכלבים שלהם החל לנבוח וניסה לגרום להם לעזוב את החצר. הכלב המשיך ולא ויתר, ולבסוף הצמד זזו משם. כשהיו במרחק של בערך 50 מטרים, הם שמעו רעש חזק ולאחריו ענף גדול התנתק מהעץ ונחת בדיוק על הנדנדות ומחץ אותן.

14. הצילה תינוקת מחטיפה

סן ברנרדית בשם נאנה הצילה תינוקת בת שנה וחצי מחטיפה. התינוקת שיחקה בחוץ עם שתי האחיות הגדולות שלה כשהאמא לפתע שמעה את הכלבה נובחת. היא ראתה את הכלבה מחזיקה עם השיניים בחיתול של התינוקת, ומושכת אותה החוצה ממכונית זרה. האמא לקחה את הבנות מהר פנימה ונעלה את הדלתות והמכונית נעלמה.

15. כלב ים נחלץ לעזרה

איש צעיר שסבל מהפרעה דו-קוטבית קפץ מגשר שער הזהב, ולמרבה ההפתעה מי שנחלץ לעזרתו היה כלב ים. “משהו  התחכך לי עם הרגליים. חשבתי שזה כריש. הוא הקיף אותי והרים אותי למעלה”. בהמשך, עד ראייה סיפר שמי שהציל אותו היה כלב ים, ויש אפילו תיעוד של המקרה.

מקור: brightside
שתפו עם החברים שתפו עם החברים