15 זוגות של שחקנים שזה ממש לא צירוף מקרים שהם מופיעים יחד בכל הסרטים! על כמה מאלו עליתם עד היום?

לא תאמינו כמה סרטים משותפים יש לאדם סנדלר ורוב שניידר!בטח גם לכם יצא כבר לראות סרט שממש אהבתם, ופתאום קלטתם שהשחקנים שראיתם הרגע כבר שיחקו יחד בסרט אחר…  אז נכון, לפעמים מדובר בצירוף מקרים בלבד, אבל לרוב, הסיבה לכך היא דווקא כי מדובר בחברים טובים בחיים האמיתיים, שלא רק שהם אוהבים לשחק ביחד, הם גם ממש טובים בזה!

לא מעט צמדים כאלו הכירו כבר בגיל צעיר, וחלקם אף פרצו לחיינו כשהם כיכבו יחד באותו הסרט, בזכות כימיה שיכולה להיות רק בין חברים אמיתיים.

אז קבלו 15 צמדים כאלו, נראה אם תצליחו לזהות את כל הסרטים בהם הם שיחקו יחד…

1. אדם סנדלר ורוב שניידר

אדם סנדלר הפך לקומיקאי מצליח כבר בתקופת התיכון. מאוחר יותר, הוא גם הפיק חברת הפקות משלו בשם “האפי מדיסון”, והזמין את רוב שניידר לעבוד איתו במספר פרוייקטים. מאחורי הקלעים הם חברים טובים, ולכן כשהם מצלמים ביחד הם אוהבים לאלתר ולהוסיף לסרט לא מעט בדיחות, שלא הופיעו בתסריט.

עד כה, סנדלר ושניידר הופיעו יחד ב-18 סרטים!

2. בראדלי קופר וג’ניפר לורנס

כהכנה לצילומי הסרט ‘אופטימיות היא שם המשחק’, השתתפו השניים בשעורי ריקוד של 5 שעות כל יום, במשך שבועיים.

קופר מספר על הקשר שלו עם לורנס: “אני אוהב את ג’ניפר. הייתי משחק איתה בכל סרט”.

בהמשך לורנס התעקשה על כך שילהקו את ברדלי קופר לשחק לצידה בסרטה החדש ‘סרינה’.

3. ראיין גוסלינג ואמה סטון

הצמד המקסים הזה החל לשתף פעולה בשנת 2011 בסרט ‘טיפש, מטורף, מאוהב’. עד היום, הם שיחקו יחדיו בתפקיד ‘הזוג המאוהב’ ב-3 סרטים, כשההופעה המוצלחת ביותר שלהם על פי כל הדעות היתה בסרט ‘לה לה לנד’, שגם זכה בלא מעט אוסקרים.

במקור אגב, אמה סטון אמורה הייתה לשחק בסרט הזה לצד מיילס טלר.

4. מריון קוטילרד וגווילאומה קנט

קוטילרד וקנט נפגשו לראשונה על הסט של ‘נראה אותך אוהב’. עד כה, הם שיחקו יחד ב-4 סרטים וגם הספיקו לדובב את הסרט המצוייר ‘הנסיך הקטן’.

5. בן סטילר ואוון וילסון

ללא ספק, מדובר בצמד הכי מוכר בעולם הקולנוע המודרני!

השניים נפגשו לראשונה בצילומי ‘כייבל גאי’ בבימויו של סטילר, שכבר היה מפורסם הרבה יותר מהקולגה שלו. סטילר המשיך להזמין את אוון לפרוייקטים שלו, ולכן הוא חייב לו לא מעט מההצלחה שלו. עד כה, השניים שיחקו יחד ב-11 סרטים.


שתפו עם החברים שתפו עם החברים