15 סימנים שאתם מרגישים “יותר מדי נוח” בזוגיות שלכם!

הדברים שכולנו עושים אבל מתביישים להודות בהם



כל זוגיות מתחילה עם הרבה מסכות. את מתביישת לאכול לידו, אתה לא מספר לה על הדודה המופרעת שלך, את מחביאה את הקריזות ואתה מוריד את השערות בגב.

ככה זה, בהתחלה אנחנו מוכרים תמונה מושלמת של עצמנו, שעם הזמן מתחילה להתקלף…

נשמע מבאס? אולי, אבל רק כשאנחנו מרגישים מספיק בנוח לחשוף את האני האמיתי, והצד השני עדיין נשאר שם (ומשום מה לא ברח בבהלה), אז אפשר לדעת שמצאנו אהבת אמת.

הנה 15 סימנים שכנראה הגעתם לשלב הזה במערכת יחסים שאתם מרגישים קצת יותר מדי נוח בזוגיות שלכם, אבל גם יודעים שהצד השני אוהב אתכם בדיוק כמו שאתם!

1. כשאתם כבר לא מתביישים ללכת לשירותים

למרות שכולנו משתמשים בשירותים, רובנו עדיין מתביישים בצורך הביולוגי הזה, בעיקר כשאנחנו נמצאים עם החצי השני. בתחילת מערכת יחסים, אנחנו מנסים להתחמק באלגנטיות, לכסות את עקבות הריח ולא לעשות יותר מדי רעש, רק כדי ליצור את הרושם שאנחנו אף פעם לא משתמשים בשירותים, שזה די מגוחך אם תחשבו על זה.

אבל ככל שמערכת היחסים מתקדמת, אנחנו מתביישים פחות ומרשים לעצמנו קצת יותר. ואם הגעתם לשלב שבו אתם צועקים מהשירותים “ממי אני במספר 2” כשהצד השני נמצא בסלון – כנראה שאתם בעיצומה של מערכת יחסים רצינית.

2. שערות- IN, גילוח- OUT

כשאנחנו מתחילות לצאת עם מישהו, אנחנו רוצות שהוא יחשוב שאנחנו מושלמות. מה שלצערנו אומר – שחוץ מעל הקרקפת, אין כניסה לשערות.

אבל עם הזמן, אנחנו מבינות שהוא כנראה אוהב אותנו כמו שאנחנו, וכנראה גם את השערות הסוררות שלנו, מה שהופך אותנו לעצלניות ופרוותיות יותר, בעיקר בחורף.

3. כשהוא מתקשר לשאול איזה מידה של טמפונים את משתמשת

יש גברים שמעדיפים להכחיש את עניין המחזור החודשי, ובטח ובטח שלא לדבר עליו. אבל מה לעשות, כשהם נכנסים למערכת יחסים רצינית, הם מבינים שאי אפשר להיפטר ממנו כל כך מהר (הלוואי…).

אז אם את מרגישה חופשי לדבר על זה, ועל אחת כמה וכמה לשלוח אותו לסופר פארם לקנות לך טמפונים – כנראה שהוא הגבר בשבילך. ואם באותה הזדמנות, הוא גם מפתיע אותך עם חבילת שוקולד – כנראה שמצאת את הגבר המושלם.

4. כשאתם מתפנים עם דלת פתוחה

זוכרים את סעיף מס’ 1? אז כשאתם כבר מרגישים מספיק בנוח להתפנות עם דלת פתוחה – כנראה שמצאתם אהבת אמת.

5. כשאתם כבר פחות אובססיביים לגבי המשקל

אם פעם כשחיפשתם את החצי השני הקפדתם על חדר כושר ותזונה נכונה כדי להישאר יפים בדיוק כמו בתמונה שלכם בטינדר, היום אתם כבר יותר משוחררים. הרי שניכם מנשנשים ביחד פיצה ושוקולד מול הטלוויזיה, אז אין לכם שום בעיה גם להשמין ביחד.

6. כשאתם מרשים לעצמכם לאכול הכל מהכל וממש לא אכפת לכם איך זה נראה

זוכרים את הדייט הראשון שרק שתיתם קפה או לקחת איזה סלט בקטנה? העיקר לא משהו מלכלך ושנצא מנומסים ונקיים. נכון שהייתם ממש רעבים, אבל לא בטוח שאם הייתם מפרקים שם המבורגר בגרגרנות היה דייט שני.  והיום? הכל הולך, וזה מתקשר יופי לסעיף 5 על המשקל :)

7. כשאתם כבר לא נגעלים כשהחצי השני חולה

בן אדם מנוזל, עם כמויות של טישו, שמתלונן בלי סוף על כמה הוא מסכן, זה בהחלט לא המראה הכי סקסי בעולם. אבל כשזה הבן אדם שלכם, ואתם נשארים לידו בכל זאת, אז אתם יודעים שאתם באמת אוהבים אותו.

8. כשאתם מפוצצים חצ’קונים אחד לשני

כן, זה מגעיל. אבל אתם עושים את זה בכל זאת. כי אתם בשלב הזה במערכת יחסים ששום דבר כבר לא באמת מגעיל אתכם והגבולות כבר מזמן אינם.

וזה הולך ונהיה גרוע יותר בעמוד הבא


שתפו עם החברים שתפו עם החברים