10+ תכונות מפתיעות של נשים שגברים פשוט לא יכולים לעמוד בפניהן!

הכתבה שתעזור לך להפיל אותו מהרגליים!הדעה הרווחת בעולם, היא שנשים הן מסובכות. שיש להן מיליון ואחד שיקולים כשהן רוצות לבחור משהו ללבוש, וזה עוד כלום יחסית לתהליך בחירת הגבר של חייה.

אבל גם גברים אוהבים לשקול את בת הזוג הפוטנציאלית שלהם, בעיקר אם הם מחפשים משהו לטווח הארוך. ולא, אנחנו ממש לא מדברים רק על נתונים חיצוניים.

הנה רשימה של מעלות, וגם כמה נתונים חיצוניים, שנחשבים מאוד אטרקטיביים בעיני גברים. נשים יקרות, אתן יכולות לעמוד ברשימה הארוכה?

1. טוב לב

גברים תמיד ישימו לב למעשים טובים, בעיקר אם הם חושבים על האישה לטווח הארוך. אפילו למדענים כבר יש הוכחות לזה – מעשים טובים מגיעים עם קארמה טובה, וגם עם אפקט משיכה חזק כלפי הצד השני.

2. היכולת לצאת ממצבים מביכים

נכון שאם את אישה, את תמיד צודקת. אבל גברים מעדיפים אישה שיודעת להודות בטעות שלה, במקום לחפש אשמים או להצדיק את עצמה. זאת מעלה עבורם.

3. ציפורניים

חשבתן שהגברים לא שמים לב לשינויים הקטנים שאת עושה, בין אם זה תספורת או מניקור? זה בדרך כלל נכון. אבל הם כן יעריכו ידיים מטופחות, שיכולות להעיד על מידת ההשקעה של האישה בעצמה.

4. מצב רגשי

אל תדאגי, הוא כבר מראש מודע לעובדה שאת משוגעת כמו רוב הנשים. העניין הוא, לא להיות שלילית או בדיכאון רוב הזמן. צרות בעבודה, קשר רעוע עם ההורים, מרמור כללי על העולם, אלו דברים שיכולים להעלות אצלו אסוציאציות שליליות שהוא יעדיף להימנע מהן.

ועדיף לא לנסות לזייף אושר, כי למרות מה שחושבים על גברים, הם ידעו לזהות שאת לא מרוצה. נסי למצוא את נקודות האור הקטנות בחיים, וליהנות מהן.

5. מצב כלכלי

רציתן שוויון? קיבלתן. נכון שזה נושא עדין, אבל עדיין חשוב. כמו שאישה מחפשת גבר עם עבודה מסודרת שיעזור בכלכלת המשפחה, כך גם הגבר. אבל לא רק, אם הגבר מרוויח פחות, יכול להיות שייקח לו זמן להתרגל לסיטואציה. אם הוא מרוויח יותר, הוא ירצה לוודא שאת לא מחפשת רק את הכסף שלו.

6. הערכה עצמית

אין דבר שמרחיק יותר גבר, מאישה שכל הזמן מתייחסת אל עצמה כמכוערת, או שתמיד מחפשת מחמאות. הביטחון העצמי שלך מפצה על פגמים, אמיתיים או דמיוניים, במראה שלך. וגברים מעריכים את זה.

7. גישה לנשים אחרות

אם נתת מבט מתנשא לעבר אישה שעברה ברחוב, או אפילו הוספת הערה, תיהיי בטוחה שהוא שם לב לכך. זוכרת שדיברנו בהתחלה על טוב לב? אז זה נכנס גם פה. יחס רע כלפי נשים שאת לא מכירה יציג אותך כקנאית ומתנשאת.

8. סטייל

יש את אלה שאוהבים בלונדיניות, ויש את אלה שממש לא כי הם חושבים שזה קלישאה. לכל גבר יש את העדפות שלו, ואת צריכה לשמור על הסגנון שלך ולהישאר עצמך. אל תשתני בשביל אף גבר!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים