15 עובדות מרתקות על איך באמת עובד המוח הגברי!

זה לא שהם לא רוצים להקשיב, הם לא יכולים להקשיב!8. לגברים קל יותר להוריד משקל. גוף הגבר שורף יותר קלוריות כשהוא מעביר אנרגיה לשרירים ולאיברים. במקביל, רמות הטסטוסטרון גבוהות פי 7 מאשר אצל נשים, מה שמעלה את קצב חילוף החומרים אצלם.

9. גברים מבחינים יותר באובייקטים שזזים מאשר אובייקטים שעומדים בלי לזוז. זו הסיבה כנראה למה הם תמיד ישימו לב לנשים שרוקדות מאשר אלו שיושבות בצד.

10. לגברים יש נטייה גבוהה יותר לבטן נפוחה ובולטת. זה לא מבירה כמו שחושבים. הסיבה לכך היא בגלל שהם לא אוגרים שומן מתחת לעור (כמו נשים), אלא בחלל הבטן שבין האיברים.

11. לגברים יש מערכת חיסונית חלשה יותר, והם יותר מושפעים ממחלות מדבקות מאשר נשים. כן, כולנו כבר שמנו לב לזה בפעם האחרונה שהיה לו חום 38 והוא כמעט מת…

הסיבה היא הטסטוסטרון, שיש לו השפעה אנטי דלקתית. ההורמון הזה משפיע על הגנים שאמורים לדכא דלקות, כך שהגוף מייצר פחות נוגדנים.

12. לגברים בדרך כלל יש שלפוחית שתן גדולה יותר, והם צריכים להתפנות לעתים רחוקות יותר. לנשים יש יותר איברים באגן שלהן, כך שיש פחות מקום לשלפוחית.

13. לגוף הגברי יש פי 1.5 בלוטות שמן ובלוטות זיעה. בגלל זה העור שלהם מפריש יותר שמן, ונראה יותר שמנוני באופן כללי.

14. גברים פחות עמידים בפני טמפרטורות גבוהות. או במילים אחרות, חום הגוף שלהם יותר גבוה ב-0.2 מעלות בממוצע. זאת הסיבה שבגללה הם תמיד יקפיאו את המשרד. זה קשור לקצב חילוף החומרים הגבוה.

15. גברים מבחינה גנטית פשוטים יותר. כרומוזום X מורכב מתאים אימהיים ותאים אבהיים. אצל גברים הם מקבלים את כרומוזום X שלהם מהאמא, והוא מכיל 1,500 גנים, בעוד כרומוזום Y מכיל פחות מ-100.

מקור: brightside
שתפו עם החברים שתפו עם החברים