15 סימנים מוזרים שמוכיחים שאתם גאונים!

האם אתם סוג של גאונים ועד היום לא ידעתם את זה?כולנו היינו רוצים להאמין שאנחנו גאונים… האמת, חלקנו די בטוחים שאנחנו כאלה! אבל זה לא תמיד המצב…

עדיין משוכנעים שהגאונות היא חלק מכם? יש מנהגים מסוימים או פעולות מוזרות שאתם עושים ואחרים ממש לא? אז הנה 10 סימנים הזויים שעשויים להעיד שהאינטליגנציה שלכם אכן גבוהה משל אחרים – או במילים פשוטות, כן! אתם גאונים!

1. אתם מטילים ספק בכל דבר שאומרים לכם

אם אתם לא לוקחים שום דבר כמובן מאליו, סקרנים לגבי העולם ומטילים ספק ביסודות הכי בסיסיים של היקום, אלו ככל

Credit: lifebuzz

2. אתם נוטים לדבר לעצמכם

חוקרים טוענים שזה לא תמיד סימן לחוסר שפיות…ההפך! לעתים קרובות מאד אנשים גאונים נוטים לדבר לעצמם כדי לסדר את המחשבות.

3. יש לכם חברים בודדים (זה לאו דווקא אומר שאתם לא חברותיים…)

לרוב, אנשים אינטליגנטיים יותר וכאלה מכווני מטרה נוטים לשמור על מעגל חברים מצומצם כדי שיהיה להם זמן להתעסק במטרות וביעדים שלהם.

Credit: giphy

4. המח שלכם הוא כמו גבינה מותכת לפעמים…

זה מוזר…ונשמע קצת מנוגד לעובדה שאתם בעצם גאונים בסתר – אבל העובדה שאתם עובדים על משהו ולא רואים התקדמות יכולה להיות כתוצאה מכך שהמוח שלכם פשוט עסוק מדי. תמצאו דרך לסדר את המשימות שלכם ואת האופן שאתם מתמקדים בהן ותלמדו שזה יהפוך את החיים שלכם להרבה יותר יעילים!

Credit: F1me

5. אתם לוקחים את הזמן… (וכן, הוא רודף אחריכם!)

“איטי” בדרך כלל אומר “עצלן”, אבל האמת היא שלהפריד משימות ולהתמקד כל פעם בדבר אחד, מעידים על אינטליגנציה גבוהה מאד שניתן למצוא אצל מצליחנים.

Credit: giphy

6. אתם חיים בבלאגן…

כנראה שאת זה כבר שמעתם! גאונים נוטים לנווט את עצמם טוב יותר בבלאגן, אז סביבה מבולגנת לאו דווקא מעידה על עצלנות, אלא סביבה “מעשירה” כלשהי.

Credit: viralvibes

7. אתם משרבטים דברים…סתם ככה…

אם אתם מוצאים את עצמכם משרבטים סתם דברים על דף בין לבין, זו כנראה הדרך של הגוף והמוח שלכם להישאר עסוקים, לחפש כיוונים חדשות וגישות נוספות.

Credit: YouTube

8. תמיד אמרו לכם שהראש שלכם בעננים

אם אתם נוטים לחלום בהקיץ בזמן פגישה או בזמן שיעור משעמם, או שאתם לא יכולים לחכות לרגע שתגיעו למיטה ותתחילו לחלום, זה סימן די ברור שאתם סוג של גאון!

Credit: lifebuzz


שתפו עם החברים שתפו עם החברים