16 התמונות האלו של כלבים לפני ואחרי שהצילו אותם, פשוט ישברו לכם את הלב!

כלבים יתנו לכם אהבה אינסופית, מבלי לבקש כלום בחזרה, אבל לפעמים יש אנשים שמנצלים את טוב הלב של החיה המקסימה הזו, או פשוט לוקחים אותה כמובן מאליו. 16 הכלבים שלפניכם נמצאו ברחובות, אחרי שעברו הזנחה קשה. הם נמצאו מטונפים, רעבים ורובם בקושי יכלו ללכת, אבל אחרי שהגיעו למקלטי בעלי חיים וקיבלו טיפול מסור, כבר לא תוכלו לזהות אותם. פשוט לא תאמינו מה אמבטיה טובה וקצת אהבה יכולים לעשות... תתכוננו להתאהב ובגדול!כלבים יתנו לכם אהבה אינסופית, מבלי לבקש כלום בחזרה, אבל לפעמים יש אנשים שמנצלים את טוב הלב של החיה המקסימה הזו, או פשוט לוקחים אותה כמובן מאליו.

16 הכלבים שלפניכם נמצאו ברחובות, אחרי שעברו הזנחה קשה. הם נמצאו מטונפים, רעבים ורובם בקושי יכלו ללכת, אבל אחרי שהגיעו למקלטי בעלי חיים וקיבלו טיפול מסור, כבר לא תוכלו לזהות אותם.

פשוט לא תאמינו מה אמבטיה טובה וקצת אהבה יכולים לעשות… תתכוננו להתאהב ובגדול!

 ראסטה

כשמסתכלים על התמונה העליונה קשה לזהות שמדובר בכלל בכלב. המסכן הזה הסתובב ברחובות מונטריאול מוזנח ומטונף, עד שבקושי יכל ללכת. אבל תראו איך הוא נראה היום… יש בכלל מה להשוות?!

מיילי

הכלבה המתוקה הזו נמצאה פצועה קשה בפח אשפה ובקושי יכלה לזוז. היום היא בריאה ומאושרת ובת למשפחה אוהבת ומסורה. תראו איזה הבדל…

קנזי

קנזי הגיעה למרכז הצלה של כלבי קוקר ספניאל בסן אנטוניו אחרי שעברה התעללות והזנחה קשה. השינוי שלה רק מוכיח מה קצת אהבה והרבה אמבטיות יכולות לעשות…

אלן

כשגוש הפרווה המקסימה הזו נמצאה  ע” אגודת צער בעלי חיים, הפרווה שעל רגלה היתה כה כבדה, עד שהחלה להתלש מהשורש. אלן גולחה וכתוצאה איבדה קרוב ל-1 קילו ממשקלה. עכשיו כשהיא בת שנתיים היא מוכנה להתחיל את חייה מחדש.

דולי

דולי הגיעה לעמותת Hope For Paws, אחרי שנמצאה בלוס אנג’לס משוטטת ברחוב ומחפשת אוכל מפחי אשפה. אחרי שעברה טיפול עשרת אלפים, היא איבדה 4.5 קילו מיותרים (שמשקלה הכולל היה 6.8 קילו) והיום היא נראית כך. להתאהב!

תיאו

המשפחה של תיאו עזבה את הבית והשאירה אותו נטוש וגלמוד ברחוב. רק אחרי שנה הוא הגיע למרכז Hope For Paws

Credit:

Credit: Annie Hart

בטי הקטנה

בטי הקטנה ננטשה ע”י בעליה. היום היא כבר לא מתביישת במראה שלה והיא מוכנה למשפחה חדשה

וודי

וודי שוטט ברחובות אחרי שבעליו הלך לעולמו. הוא הסתתר בפינה חשוכה מתחת לבנין ולא נתן לאף אחד להתקרב אליו במשך חודשים. מציליו הבינו שהוא עיוור בעין אחת ובסופו של דבר, למרות הפחד הראשוני, הוא שיתף איתם פעולה. תראו איזה מתוק!

טרז’ר (אוצר)

כשמה כן היא… מתחת לערימות הלכלוך והטינופת הסתתררה פודל ננסית יפייפיה בת שנתיים, שסבלה מהזנחה קשה. כשנמצאה היא כבר לא יכלה ללכת, אבל היום, אחרי טיפול מסור היא שוב יכולה להתרוצץ.

אלנה

כשאלנה הובאה למקלט, בקושי ניתן היה לזהות שמדובר בכלב. כדי לתת לה חיסונים, היו חייבים לגלח אותה לחלוטין, ורק אז התגלה שהיא הרבה יותר צעירה ממה שחשבו בהתחלה. היום אחרי שמצאה משפחה חדשה היא שמחה ומאושרת.

בו

בו הובאה למקלט חיות אחרי שנמצאה בצד הדרך, ספוגה במים ומסריחה משתן. אחרי שנוקתה וטופחה משקלה הגיע ל-1.2 קילו בלבד. תראו איזה מדהימה היא…

איגי

הכלב המסכן הזה נמצא גוסס במקסיקו עם זיהום קשה בעינו. הוא ניצל בזכות פלוני שהעלה תמונה שלו לפייס, מה שגרם למאות אנשים להתרגש ולתרום כסף כדי להעביר אותו לארה”ב ולטפל בו. היום איגי לא נח לרגע והוא מוכן לשחק עם כל אחד שיתן לו קצת תשומת לב ואהבה.

Credit:

Credit: Eldad Hagar

ויטה

ויטה נמצאה גוססת וגוועת ברעב במגרש גרוטאות בלוס אנג’לס. היא שקלה רק 31 ק”ג. רק אחרי חודשים של טיפול מסור, מעקב וטרינרי ותזונה נכונה, היא הצליחה לחזור לעצמה.

צ’דר

כשצ’דר נמצא הוא איבד את כל הפרווה שלו, כתוצאה מלחץ ועצמות גופו בצבצו החוצה מעורו. אחרי שמצא בית חדש שמטפל בו כמו שצריך, הוא נראה פשוט יפיפה!

 אוליביה

זו אוליביה ביום בו היא נלקחה ממקלט לבעלי חיים ע”י הבעלים הנוכחי שלה ושנה אחרי. תראו מה שנה אחת יכולה לעשות…

Credit:

Credit: imgur

 שרק

שרק נמצא כשהוא בקושי יכול לזוז, רגליו היו מלאות פצעים ופרוותו כוסתה בבוץ. לא תאמינו איך הוא נראה היום במשפחתו החדשה…

מקור: Boredpanda

שתפו עם החברים שתפו עם החברים