16 טיפים גאוניים שיעשו לכם סדר בבית ובחיים!

הסוף להיעלמות הגומיות והסיכות לשיער!9. תופסן גומיות

אם יש לכם ילדות קטנות, אתם בטח פעם בשבוע קונים גומיות חדשות לשיער. ואף אחד לא יודע לאן הקודמות נעלמו. אבל נראה אותן בורחות עכשיו משאקל! (רק תדאגו לא לאבד את השאקל כן?)

10. מתלה רב שימושי

אפשר להפוך מעמד ספרים למעמד ארנקים, משקפיים, תיקים ודברים אחרים בתוך ארון הבגדים. ככה אפשר להכניס הרבה דברים לתוך מעט מקום. נסו ותראו.

11. ווים אינפורמטיביים

מתבלבלים עם כל הסירים וכפות המדידה? הכינו לעצמכם מתלה מסודר. קחו ווים שאפשר למצוא בכל חנות כלי עבודה וחברו אותם לצד הפנימי של הארון. הוסיפו רישום בגיר או צבע מעל כל מתלה, וככה תשמרו על הסדר בכלי המטבח שלכם.

12. ארגון חטיפים

ווים + קליפסים = תליית כל החטיפים שלכם אחד מעל השני בארון. גם מסודר וגם נגיש כשבא לכם לנשנש משהו באמצע הלילה.

13. מתלה אמבטיה אחד זה לחלשים

אם תוסיפו עוד מוט לוילון אמבטיה במקלחת, אבל לא תתלו עליו וילון אמבטיה, תוכלו לתלות עליו הרבה דברים אחרים. בקבוקי שמפו, סבונים, וכל מה שאתם צריכים לטובת המקלחת. טוב בעיקר אם יש לכם משפחה גדולה.

Credit: © imgur

14. תמגנטו את הסיכות לקיר

גם סיכות השיער נוטות להיעלם, כנראה באותה קונספירציה עם הגומיות. אז קחו פס מגנטי, חברו לקיר ועכשיו תוכלו לאחסן שם סיכות, פינצטות, פצירות וכל דבר מגנטי אחר. זה גם יכול להיות ממש משעשע לילדים אם הם לוקחים חופן, זורקים ורואים מה נתפס…

15. לא זורקים צנצנות

יש משהו מאוד דקורטיבי ויפה בצנצנות זכוכית ריקות. אז במקום לזרוק, אפשר להפוך אותן למקום אחסון לדברים שונים ולתלות במקומות שונים בבית. גם זול, גם מעוצב.

16. תחשבו הפוך

רגילים לקפל את הבגדים שלכם (או לפחות לתת לאמא לקפל) ולהניח אותם אחד מעל השני בארון? אז מהיום נסו להניח אותם אחד ליד השני. זה יכול לחסוך לכם המון מקום, וגם לעשות פחות בלאגן כשאתם מנסים להוציא בגד אחד בלי להפוך את מה שמעליו.

ואחרי שסידרתם את הבית, חשוב גם לסדר את החיים…

יומן יצירתי

עם כמה שזה ברור שניהול יומן זה הדרך הכי טובה לשמור על סדר בחיים, רובנו לא עושים את זה. אבל אולי אם יהיה לכם אחד צבעוני ויפה שהכנתם בעצמכם, זה יגרום לכם להתמיד בעדכון שלו ובמעקב אחריו.

מקור: brightside
שתפו עם החברים שתפו עם החברים