17 דרכים חדשות וגאוניות להשתמש בחפצים יומיומיים שיש לכם בבית!

אני חייבת לנסות את 16!נמאס לכם שהפירות והירקות מתקלקלים לאחר 3 ימים? מסתבר שספוג פשוט יפתור לכם את הבעיה!

אנחנו מוקפים בכל כך הרבה מוצרים שאפשר לנצל בדרכים רבות ומגוונות, הרבה מעבר לייעוד המקורי והבסיסי שלהם. כובע מקלחת, לדוגמה, יכול להגן על כיסא האופניים שלכם מגשם וגם למנוע מהנעליים שלכם ללכלך את שאר הבגדים במזוודה! מה עוד?

ריכזנו עבורכם 17 שימושים גאוניים וממש לא צפויים עבור מוצרים רגילים ויומיומיים – אתם הולכים להיות מופתעים איך החיים שלכם יהפכו פשוטים יותר!

1. כובע מקלחת יגן על כסא האופניים שלכם מהגשם!

בעיה שכיחה: יצאתם לעשות קניות והשארתם את האופניים בחוץ, ואז – פתאום גשם! באסה, אתם חוזרים למושב רטוב וכך נראים גם המכנסיים והתחתונים שלכם אחרי רכיבה קצרה חזרה הביתה.

כדי להימנע מכך, קחו אתכם כובע מקלחת וכסו איתו את מושב האופניים.

2. תמיד נתקעים עם חצי אבטיח על השיש? כך תשמרו את האבטיח לאחר כך!

לעיתים נדירות אנחנו אוכלים אבטיח בפעם אחת, ולכן לרוב הוא חוזר למקרר. מסתבר שגם כאן כובע מקלחת יכול לעזור! כסו את האבטיח הנותר והבטיחו שהוא יחכה לכם באותה צורה לפעם הבאה.

3. נמאס לכם לנקות את המסדרון בכניסה לבית כל הזמן? הנה הפתרון!

שימו כובעי מקלחת על הגלגלים של עגלת הקניות שלכם, העגלה של התינוק ועל האופניים של הילדים לפני הכניסה לבית. זה ימנע בלאגן ולכלוך…

4. נמנעים לדחוף את הנעליים למזוודה כדי שלא ילכלכו הכל? כך תארזו את הנעליים שלכם בלי תקלות

מסתבר שכובע מקלחת הוא פריט ממש חיוני!

כשאתם אורזים, עיטפו את הנעליים שלכם בכובע מקלחת כדי שלא ילכלכו פריטים אחרים. זה עובד גם אם אתם רוצים לשים את הנעליים בארון…

תודו שזה פיתרון יותר נוח משקיות ניילון!

Credit: © okchicas

5. לפני שאתם זורקים את הנעליים הישנות לפח – מים מיסלריים יכולים לחדש אותן!

הסוליות הכהות והמלוכלכות של נעלי הבד שלכם, כמו גם הנעליים עצמן, יכולות להיות נקיות בקלות עם מים מיסלריים. אז נסו את זה לפני שאתם מחליטים לזרוק לפח…

Credit: © hirerush

6. באסה! שוב השפתון נדבק לחליפה… כך תסירו בקלות כתמים של מוצרי קוסמטיקה!

לפני שאתם שוטפים בגדים שהוכתמו בשפתון, מסקרה או קונסילר, טבלו צמר גפן או פיסת בד במים מיסלריים ושפשפו על הכתם – זה יעזור להסיר את הכתם בקלות בשטיפה.

7. ספוג ספוג במים יכול להפוך לקרחון לצידנית!

הנה לכם דרך מצויינת לצאת לפיקניק!

הכניסו מספר ספוגים ספוגים במים לשקיות ניילון נפרדות, ואטמו אותן בלילה לפני הנסיעה. הכניסו את השקיות למקפיא למשך הלילה. בבוקר, שימו את שקיות הספוגים בצידנית יחד עם האוכל שאתם רוצים להשאיר קר.

8. אצבעות הרגליים תמיד הורסות לכם את הפדיקור? הפכו את הפדיקור לפשוט יותר!

אצבעות הרגליים שלכם עשויות לגעת זו בזו ולהרוס את הלק במהלך הפדיקור, וזה ממש מעצבן! כדי למנוע זאת, חיתכו ספוג למספר חתיכות והניחו אותן בין אצבעות הרגליים.

9. שימרו על הירקות והפירות שלכם טריים לאורך זמן… תודו שנמאס לכם לזרוק אותם לפח אחרי 3 ימים!

מגירת הירקות והפירות במקרר שלכם צוברת לחות עודפת, מה שגורם לתכולה שלה להתקלקל מהר יותר. כדי להימנע מכך, הניחו ספוגים חדשים בפנים על מנת שיספגו את הלחות.


שתפו עם החברים שתפו עם החברים