17 סיפורים מרגשים וכנים שמציגים מהי תמיכה אמיתית!

מס' 17 ימיס לכם את הלב!מהו אושר אמיתי? בשביל אמא זה יהיה לשמוע את הבן שלה אומר “אני אוהב אותך”, אצל אחות זה יהיה לקבל מאחיה ארוחת יום הולדת שהוא בישל, ואצל אישה זה להרגיש שבעלה מעריך אותה וגאה בה!

לפעמים אנשים מסביב לא יודעים שאתם אוהבים ומעריכים אותם וחשוב להראות להם את זה במעשים. הנה 17 גיבורים מרגשים שיראו לכם מהם תמיכה וחיזוק אמיתיים, ואולי אפילו יתנו לכם כמה רעיונות טובים!

1. “אחי בישל ארוחת ערב לי ולחבר שלי לכבוד 4 שנים שלנו ביחד. אפשר רגע להעריך את העובדה שהוא רק בן 14 ומבשל יותר טוב מכל מסעדה שאני מכירה?”

2. “אבי תמיד כעס שאמי הגיעה הביתה עם ספל קפה חדש (היא אוהבת לאסוף אותם), והחבר החדש שלה פשוט בנה לה קיר מיוחד כדי שתוכל להציג אותם לראווה!”

3. “היום אני חוגגת יום הולדת. החברים בעבודה יודעים שאני בדיאטה, אבל עדיין אמרתי להם שהם יכולים להביא עוגה כדי שהם יאכלו ויהנו. במקום, זה מה שחיכה לי כשהגעתי לעבודה… זה באמת עשה לי את היום והיה ממש טעים!

4. “לבשתי חולצה של רון סוונסון כשהלכתי לסבא שלי, אז הוא צחק ושאל למה אני לא לובש חולצה עם תמונה שלו. אז ארגנתי אחת כזאת!”

5. “הבחור הזה משתמש בגלאי מתכות שלו במגרש משחקים כדי לאסוף חלקי מתכת שעשויים להיות מסוכנים לילדים. הוא אוסף מטבעות שמתאספים לכמה דולרים, אבל רוב הדברים שהוא מוצא זה באמת מתכות שעשויות להזיק”

6. הבעלים של החנות נותן לכלב רחוב להיכנס פנימה בימים גשומים

7. ג’ייק ג’ילנהול וטום הולנד לבשו את התלבושות שלהם מהסרט “ספיידרמן” והלכו לבקר ילדים בבית החולים בלונדון

8. אמא לא צריכה הרבה כדי להיות מאושרת…

9. “אמא שלי רצתה מטבח חדש, אז אבא שלי הפתיע אותה!”

בדף הבא מחכים לכם עוד סיפורים מרגשים שיראו לכם כמה טוב יש בעולם!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים