18 הטיפים ההישרדותיים הכי טובים שאנשים שיתפו ברשת עד היום, שהצילו להם או לאהובים שלהם את החיים!

הטיפים האלה יכולים להציל את החיים שלכם יום אחד...החיים לא מלאים רק בהפתעות מגניבות ונעימות… לפעמים אתם עשויים להיתקל במצבים ממש לא נעימים – ללכת לאיבוד לבד בטבע, לראות בן אדם טובע, או להיחנק מאוכל כשאין אף אחד בסביבה. לא תמיד יהיו סביבכם אנשים מוסמכים או צוות הצלה שיכולים לעזור, ולכן חשוב שתדעו איך להתמודד עם טראומות, התקפות ואסונות.

בדיוק בשביל זה, ריכזנו לכם 18 טיפים הישרדותיים שעשויים להציל יום אחד את החיים שלכם!

1. אל תתרחקו מהמכונית שלכם אם אתם תקועים במדבר או בשלג. את המכונית שלכם קל יותר למצוא מאשר אתכם. אם אתם במדבר, ייתכן שתצטרכו להיכנס מתחת למכונית כדי להגן על עצמכם מהחום.

יוצא מן הכלל: אם אתם יודעים היכן אתם נמצאים ויודעים להגיע בבטחה למקום מבטחים, תעשו את זה, אבל אל תלכו לחפש עזרה בלי שיהיה לכם יעד ברור. ואל תלכו קרוב מדי לכביש, כדי שלא תפגעו מרכב נוסע.

2. אם אתם נחטפים, נסו להשאיר פריטים אישיים לאורך הדרך.

למשל החביאו טבעת או עגיל במכונית. זה יכול להיות שימושי עבור אלה שינסו למצוא אתכם, וזה יכול לשמש כראיה בבית משפט.

3. אל תשפכו מים כדי לכבות אש שמקורה בשמן.

“כשהייתי ילד נהגתי לצפות בסרטי אלביס פרסלי בטלוויזיה. באחד מסרטיו, הוא נפגש עם בחורה בדירתה, והיא בישלה עבורו צלי בתנור. כשאלביס הגיע, האוכל עלה בלהבות. הבחורה ניסתה לשפוך מים כדי לכבות את האש, אבל אלביס עצר אותה ובמקום זה זרק חופן מלח על האש וכיבה אותה בשניות.

כמה שנים לאחר מכן, הסרט הזה עזר לי לכבות שריפה במטבח של אמא שלי. תודה, אלביס. תודה רבה לך”

4. אם אתם בתוך המון ויש אפשרות שירמסו אתכם, לכו עם הזרם, ולא נגדו.

כאשר יש לכם הזדמנות, נסו לצאת מהאיזור באלכסון. אם תתעקשו ללכת בדרך שלכם, ידחפו אתכם וירמסו אתכם. מה שבטוח תתרחקו מהחזית!

5. כדי להפחיד מישהו שתוקף אתכם, הכניסו 2 אצבעות לפה והפעילו את רפלקס ההקאה.

“קיבלתי את העצה הזו פעם מאבא שלי, ונזכרתי בזה כשחמישה בחורים במכונית הכניסו אותי למושב האחורי. הסתכלתי סביב ושאלתי אותם ‘איפה אני יכולה להקיא?’, הם עצרו בבת אחת וזרקו אותי מהרכב. זה הציל את חיי”

6. אל תשאירו את המשקה שלכם ללא השגחה בבר, קל מאוד לשפוך לתוכו משהו.

עוד טיפים שיכולים להציל לכם את החיים בעמוד הבא…


שתפו עם החברים שתפו עם החברים