15+ סוגי נשיקות – ומה זה אומר על הקשר ביניהם?

בעוד כמה דקות אתם עומדים להפוך לנשיקולוגים מקצועייםמכירים את הזוגות הדביקים האלה שהולכים ברחוב, מחזיקים ידיים וכל שנייה מתנשקים? ידעתם שלפי סוג הנשיקה שלהם, אפשר גם לדעת כמה זמן הם ביחד וכמה הם אוהבים אחד את השני? אבל אפשר גם להיראות מוזרים אם מסתכלים יותר מידי, אז לא לנעוץ מבטים כן?

מסתבר שקיימות יותר מ-100 סוגי נשיקות בעולם, לפי המומחים לפחות. נשיקה היא דרך טובה להביע רגשות בלי מילים, ויכולה להגיד הרבה על סוג הקשר בין בני הזוג.

אז מה הנשיקה שנתתן הבוקר לבן הזוג אומרת עליכם? קראו וגלו…

1. נשיקה צרפתית

הנשיקה הכי פופולרית ונפוצה בקרב זוגות, והכי מלאת תשוקה. נשיקה כזאת בדרך כלל מסמלת מערכת יחסים בשיא התשוקה שלה, כשבני הזוג לא יכולים להפסיק להיות אחד עם השני. מומחים טוענים שנשיקה צרפתית היא סוג של אומנות ושכל אחד צריך להתמחות בה.

2. נשיקה מהירה

בניגוד לנשיקה צרפתית, נשיקה מהירה היא לזוגות שנפגשים בפרהסיה. השפתיים הסגורות שלך נוגעות בשפתיים הסגורות של בן הזוג. נפוץ בקרב זוגות שמכירים אחד את השני כבר הרבה זמן.

3. נשיקה על הלחי

נשיקה על הלחי בדרך כלל אומרת ‘הי’, ויש מדינות בהן היא מחליפה את לחיצת היד. אם הנשיקה ארוכה, היא יכולה להוביל לנשיקה יותר “לוהטת” בהמשך. אם מדובר בבני זוג, זאת הדרך של אחד הצדדים להראות את אהבתו לצד השני.

4. הפרחת נשיקה

לא כל הנשיקות צריכות מגע. הפרחת נשיקה מרחוק מראה על מסירות ואהבה כלפי הצד השני שכנראה נמצא רחוק. זאת גם יכולה להיות התחלה של פלירטוט.

5. נשיקת ‘מנעול’

כשאין לזוג זמן והוא ממש ממהר, אבל הוא ממש רוצה ליהנות אז זה התוצאה. צד אחד מנסה לצאת מהנשיקה כי הוא צריך ללכת, אבל הוא נהנה והנשיקה נמשכת.

6. נשיקת המלאך

כשצד אחד מנשק את הצד השני על העפעף בזמן שהוא סגור. זאת הדרך הכי ברורה ועדינה להראות לצד השני מה אתם מרגישים כלפיו. זה גם מראה על ביטחון בין בני הזוג.

7. נשיקה על האף

או נשיכה של האף. דרך טובה למשוך את תשומת הלב של הבן הזוג אליך, ועל הדרך לגרום לו לחייך. זאת גם דרך טובה להתנצל בלי לבקש סליחה ולשכוח מכל הרגשות השליליים.

8. נשיקה על המצח

מכונה גם “נשיקת אמא”, והיא מראה על מסירות ואכפתיות כלפי הצד השני.

9. נשיקה באוזן

האוזן היא אחד האיברים הרגישים בגוף, והנשיקה שם יכולה להיות ממש מדגדגת לחלק מהאנשים. הנשיקה שם בדרך כלל באה לגרום למישהו לצחוק או סתם לעודד אותו.


שתפו עם החברים שתפו עם החברים