19 טריקים גאוניים להורים שיתנו לכם כמה דקות של שקט!

מספר 14 פשוט גאוני!אם יש חג שיכול לשגע אותנו, זה פסח. לא מספיק שצריך לשיר 3 שעות כדי לאכול, אחר כך גם מגיעות המצות והמוצרים הכשרים, וכל זה אחרי שהילדים כבר חודש בבית. וכשהם בבית כל כך הרבה זמן, ומשעמם להם… אז מתחילות הצרות. והשנה, הבידוד רק מחריף את כל העניין…

אז אם אין קייטנה, וסבא וסבתא בבידוד, תמשיכו לקרוא. הנה הטיפים הכי יעילים שיעזור לכם להעביר את חופשת פסח בשלום ויחסכו לכם עוד עבודה בבית, ניקיונות וכאבי ראש אחרים.

יש לכם גם רעיונות? ספרו לנו בתגובות!

1. מדבקות לשירותים

לגדל בנים זה לא קל, בטח כשזה מגיע לשירותים. שימו להם מדבקות בצורת מטרה על האסלה, ותנו להם להשתעשע קצת. הילד אוהב כדורגל? שימו שער, אוהב גיבורי על? לכו על זה. כך תימנעו מניקיונות מיותרים סביב רצפת האסלה.

2. שדרגו את הפנים של ברבי עם טוש

ילדים אוהבים לשחק עם בובות. ועל הדרך גם, מסיבה לא ברורה, להוריד להן את הראש. אז מה עושים? מפעילים את הצד האמנותי, ומציירים ראש עם טוש. בהצלחה.

3. השתמשו בבקבוק שמפו ישן כדי לקרב את זרם המים

לילדים קטנים יכול להיות קשה להגיע לברז שבכיור. קחו בקבוק שמפו ישן, ותחתכו אותו בהתאם לתמונה. רק שימו לב שהוא נקי לפני השימוש.

4. הכינו כן ציור מגליל נייר אריזה ומסגרת

הילד החליט שזה הזמן להיות פיקאסו והתחיל לצייר על הקירות? הנה דרך לחסוך לכם ניקיונות/צביעה מחדש. גליל נייר מחובר לקיר למעלה, מסגרת לא צמודה מידי (שיהיה אפשר למשוך את הנייר), וזהו, אתם מסודרים. לא מבטיחים שהילדים יציירו בתוך המסגרת…

5. השתמשו בחישוק ובסדין כדי ליצור אוהל

כמה פשוט, ככה גאוני. במקום לבנות מבצר בסלון ולעשות בלאגן, הכינו להם אוהל בחוץ ותנו להם לשחק. כמובן שמומלץ גם כריות לריפוד.

6. השתמשו במנג’טים כדי למנוע מהקרטיב ללכלך

אם יש משהו שמלכלך ילדים וסלון בצורה יעילה, זה קרטיבים. בעיקר ביום חם, שהם מתחילים לטפטף עוד לפני שפתחתם אותם. אבל אם תשימו מנג’ט (נייר אפיה לקאפקייק) מתחת, הוא יאגור את הנוזל ושלום על ישראל!

7. הכינו ערסל מתחת לשולחן

בד ארוך, עציץ או משהו כבר אחד מלמעלה, וזהו. יש לכם מקום לזרוק בו את הילד שירגע קצת ואולי אפילו ירדם. חוצמזה, רק לנסות לצאת מזה ייקח לו שעה, ואתם תוכלו לנצל את הזמן למשהו אחר.

https://www.instagram.com/p/BembwPhgSgr/?utm_source=ig_embed

8. הכינו “חדר יצירה” בתוך קופסה גדולה

הטריק עם המסגרת ונייר האריזה לו הלך? תנו לילד את הארגז שהגיע עם המקרר, ותנו לו להתפרע.

https://www.instagram.com/p/BeZKlVcH3AH/?utm_source=ig_embed

9. הכינו חור לקשית בבקבוק פלסטיק

כדי למנוע נזילות ברכב או את הצורך לפתוח כל שנייה את הפקק מהבקבוק, פשוט קחו חולץ פקקי יין ועשו איתו חור. הכניסו קשית, ותנו לילד ליהנות.

https://www.instagram.com/p/BSSJgc3Dg7z/?utm_source=ig_embed

10. תלמדו להתיר קשרים בשיער של ברבי

מסתבר שלא מעט אנשים כבר נתקלו בבעיה הזאת, והשיטות התפתחו עם הזמן. אופציה אחת היא להוסיף מרכך בגדים למים ולשטוף איתו את השיער, אופציה אחרת היא קצת סודה לאפייה במים חמים ולהשרות את השיער בפנים, ואז להשתמש במרכך רגיל. נסו ותודיעו לנו מה הצליח.


שתפו עם החברים שתפו עם החברים