19 שחקנים שעברו שינויים מדהימים וקיצוניים בשביל תפקיד בסרט ויגרמו לכם להסתכל פעמיים!

7 ישאיר אתכם בשוק!מתוסכלים כבר מדיאטות? תכל’ס, נמאס… תמיד בסוף תקועים עם עוד 2-5 ק”ג שפשוט לא יורדים, ואין באמת זמן וכוח ללכת לחדר כושר כל יום ולשרוף אותם!

או שפשוט אתם לא באמת רוצים את זה מספיק… כי אם מת’יו מקונוהיי השיל 20 ק”ג ממשקלו ב-4 חודשים, גם אתם יכולים! איך הוא עשה את זה? ריכזנו לכם 19 שחקנים שעשו מהפכים מדהימים בשביל תפקיד בסרט, ויוכיחו לכם שהכל תלוי בכמה רחוק אתם באמת מוכנים ללכת.

1. ג’ייק ג’ילנהול, “ללא כפפות”

ג’ילנהול הוסיף למשקלו 7 קילו של שרירים כדי לשחק מתאגרף במשקל בינוני בסרט “ללא כפפות”. את זה הוא הצליח לעשות באימונים של 6 שעות ביום, במשך 6 חודשים. נו אז יש לכם כוח ללכת לחדר כושר היום?

2. כריס המסוורת’, “ת’ור”

מסתבר שכריס המסוורת’ לא נולד עם כל השרירים המושלמים האלה עליו… אומרים שהמסוורת’ העלה 9 קילו במהלך אימונים מפרכים עם מאמן יוצא חיל הים האמריקאי. “אנשים חושבים שכריס השתמש בסטריאודים, אבל זה ממש לא המצב. הכל תוצאה של עבודה קשה וקצת אבקת חלבון”, מספר המאמן שלו.

הוא ללא ספק הצליח להיראות כמו אל, אה?

3. כריסטיאן בייל, “המכונאי”

בשנת 2004, כריסטיאן בייל נכנס לנעליו של טרבור רזניק, מכונאי עם נדודי שינה חמורים. חוסר השינה שלו מוביל לירידה חדה במשקל, ולכן בייל היה צריך להתאים עצמו למבנה הגוף הדקיק של המכונאי, וכדי לעשות את זה הוא היה צריך להיפרד מ-30 ק”ג.

אל תנסו את זה בבית… כדי להשיל כל כך הרבה קילוגרמים, בייל עקב בקפדנות אחרי דיאטה דרקונית וממש לא בריאה שכללה קופסת טונה אחת ותפוח אחד ליום. ה”תפריט” הושלם עם קפה שחור ומים.

4. ג’ארד לטו, “היום בו רצחתי את לנון”

כדי לשחק את רוצחו של ג’ון לנון, הוסיף לטו למשקלו 31 ק”ג. עד סוף הצילומים, המשקל הנוסף עלה מחיר כבד עד שבקושי היה מסוגל ללכת לסט הצילומים.

“אני לא בטוח שזו הייתה הבחירה הכי נבונה”, לטו מודה, “אבל למשקל ולחזות הפיזית של הרוצח היה קשר להתנהגות שלו, והייתי צריך להבין את זה כדי להיכנס לתפקיד”.

5. מת’יו מקונוהיי, “מועדון הלקוחות של דאלאס”

הסרט “מועדון הלקוחות של דאלאס” מבוסס על סיפור אמיתי של בחור שחלה באיידס ויוצא למלחמה בממשל האמריקאי. כדי להיכנס לדמות, מקונוהיי השיל כ-20 ק”ג ממשקלו.

“עשיתי את זה בצורה בריאה”, מקונוהיי מספר, “נפגשתי עם תזונאי, נתתי לעצמי 4 חודשים לרדת במשקל. היו לי ארוחות מתוכננות, והורדתי בערך 1.5 ק”ג בשבוע עד שהגעתי למשקל הרצוי”

6. מת’יו מקונוהיי, “מכורים לזהב”

אפשר לומר שהבחור לוקח את התפקידים שלו ברצינות… הפעם, כדי להיכנס לתפקיד, מקונוהיי הוסיף למשקלו 20 ק”ג (זה אחרי שהוא חזר למשקל תקין מאז הסרט “מועדון הלקוחות של דאלאס”).

“מכורים לזהב” היה הסרט הראשון בו מקונוהיי הוסיף לעצמו קילוגרמים בשומן ולא בשריר. “היו לי שישה חודשים לאכול ולשתות מה שבא לי, זה היה דווקא כיף”, הוא מספר. בנוסף לתפריט העשיר, מקונוהיי הפסיק לבצע כל פעילות גופנית. אפשר לומר שזה עשה את העבודה!

7. נטלי פורטמן, “ברבור שחור”

נטלי פורטמן נכנסה ללוח זמנים מחמיר כשהתאמנה לתפקידה כבלרינה ב”ברבור שחור”, עד כדי שחששה לחייה.

פורטמן בת ה-29 באותה התקופה, השילה 10 ק”ג כדי להיכנס לתפקיד באמצעות דיאטה מחמירה ושמונה שעות חזרות ביום. הסרט הותיר אותה מותשת נפשית ופיזית, “היו כמה לילות שחשבתי שאני ממש אמות”, היא מספרת. וכמובן, שהתפקיד יוצא הדופן זיכה אותה באוסקר אז אולי זה היה קצת שווה את זה.

8. 50 סנט, “דברים לא מסתדרים”

הראפר השיל כמעט 30 ק”ג כדי להיכנס לתפקיד כדורגלן שאובחן כחולה סרטן. הוא מספר שהוא השיל את הקילוגרמים באמצעות דיאטת נוזלים, ושלוש שעות ביום על ההליכון, למשך 9 שבועות.

9. ג’ארד לטו, “מועדון הלקוחות של דאלאס”

לטו הצליח להשיל 20 ק”ג כדי לשחק טרנסקסואל חולה איידס, לצידו של מת’יו מקונוהיי שגם כן השיל ממשקלו עבור הסרט.

איך הוא עשה את זה? “הפסקתי לאכול. זה לא היה דבר קל לעשות”, הוא מספר.

10. ג’ונה היל, “Maniac”

משקלו של ג’ונה היל השתנה לכאן ולכאן לאורך השנים. הוא ירד במשקל עבור הסרט “רחוב ג’אמפ 22”, ואז עלה 20 ק”ג עבור תפקידו בסרט “כלבי מלחמה”.

בימים אלה, הוא נכנס לתפקיד בסדרה החדשה של נטפליקס Maniac, וגופו רזה וחטוב מתמיד!

11. טום הנקס, “להתחיל מחדש”

השחקן היה צריך להעלות 23 ק”ג בתחילת הצילומים כדי להתאים עצמו לתפקיד גבר באמצע החיים. בשלב הזה, צולמו הסצינות הקודמות לצילומים באי. לאחר מכן, הצילומים הפסיקו למשך שנה כדי לתת להנקס לשנות את המראה שלו – הוא ירד משמעותית במשקל עם דיאטה ואימונים נוקשים, גידל שיער וזקן.

הדיאטה שלו כללה בעיקר: סרטנים, דגים, ירקות, פחמימות קטנות מאד מפירות, חלב קוקוס ומים. כשהנקס היה רעב, הוא פשוט פנה לירקות.


שתפו עם החברים שתפו עם החברים