19 שינויים עיצוביים קטנים שישדרגו לכם את הבית מקצה לקצה!

לא תאמינו שאלו אותם החדרים!מי לא היה רוצה לעשות איזה שינוי בחיים שלו? אולי להחליף עבודה, אולי לעבור דירה, אולי להשאיר את הילדים אצל החמות ולברוח לשנה לתאילנד…. ככה בקטנה, לא יותר מדי. כן, אנחנו מניחים שגם אצלכם זה לא באמת אפשרי.

אז בואו ננסה שינויים קטנים. מה דעתכם על לשדרג את הסלון שלכם? או את חדר האמבטיה? בטח כבר מזמן רציתם להיפטר מהארונות המטבח הישנים. או, אז איזה יופי יש לנו בדיוק את הכתבה בשבילכם.

הנה 19 דרכים טובות בהן תוכלו לשדרג כל חלל אצלכם בבית. חלק מהרעיונות אולי יראו לכם מטורפים, אבל לא תאמינו איזה שינוי מדהים הם יעשו אצלכם בבית ובנשמה!

1. עיצוב מודרני

צבע לבן, עץ טבעי ותקרה גבוהה יהפכו כל פינה שגרתית בבית למקום מגניב שתהנו להעביר בו את הזמן.

2. מסדרון כניסה

חלון פתוח, דלת עץ, שתי שידות עץ, קצת פרחים ושטיח נחמד – תראו איך הכניסה לבית הופכת משגרתית ומשעממת למשהו מדהים.

3. שירותים

כל שירותים יכולים להיראות גדולים יותר אם תצבעו אותם בלבן. מדפים קטנים וחמודים עם פרחים וכמה מילים על הקיר יצרו אווירה נוחה וחמימה. אלוהים נמצא בפרטים הקטנים.

4. מטבח

הנה משהו שבטח לא חשבתם שתעשו אף פעם – להחליף את ארונות המטבח במדפים. אבל תראו איזה מראה מרווח זה נותן למטבח. צבע לבן יתן למטבח מראה בהיר יותר, והוא כמובן רקע נהדר למדפים. ואם רוצים להוסיף צבע, לא חסר צלחות, כוסות או צנצנות צבעוניות.

5. פינת אוכל

פה יש לכם דוגמא נוספת למדפים במקום ארונות שפשוט פותחים את כל החלל. צבע יפה ועמוק על הקיר הוא רקע מושלם לפריטים קטנים. ואם אין אור ישיר שמגיע מבחוץ, רצוי להסתדר בלי וילונות, וכך ניצור אשליה של חלל מרווח יותר.

6. סלון

שוב שימוש בצבע לבן שמגדיל את החלל וגורם להכל להיראות מואר ויפה יותר.

7. עליית גג

פה הוסיפו דלת עץ כבדה כדי לתת לחלל מראה של דירת יוקרה.

8. פינת אוכל

תראו כמה קל להפוך פינת אוכל ישנה למטבח מעוצב. התמונות והבקבוקים המעוצבים מושכים אליהם את כל תשומת הלב. הדגשה כזאת מאפשרת לכם “להתפרע” עם הצבעים ולשלב אותם בעיצוב.

9. איחוד חדרים

לפעמים עדיף חדר אחד גדול במקום 2 חדרים קטנים. פה אתם יכולים לראות שהורידו את הקיר ופתחו את כל החלל. אבל גם אם אין לכם אפשרות להוריד קיר, אפשר לשפר את המקום באמצעות צבע לבן, צביעת הלבנים בצבע כהה, והוספה של צמחים.

חכו עוד לא ראיתם הכל…


שתפו עם החברים שתפו עם החברים