19 עובדות מוזרות על האוכל שאתם מכניסים מדי יום לגוף, שאין שום סיכוי שהכרתם עד עכשיו!

מספר 15 מפחיד...



אוכל. נאמ נאמ נאמ. מה כבר צריך לדעת עליו? אמורים לאכול אותו מסודר 3 פעמים ביום, ושאר הזמן סתם מנשנשים אותו. אם אתם רוצים להשקיע, אפשר גם להוריד איזה מתכון מהאינטרנט או לקחת קורס בישול. אבל יותר נוח פשוט ללכת לאמא, אצלה זה תמיד טעים.

אבל אם אתם באמת רוצים להיות מומחים לאוכל, הכתבה הזאת היא בשבילכם. היא לא תלמד אתכם להיות שפים מדופלמים, אבל היא כן תלמד אתכם סודות ודברים מעניינים שאף אחד אחר סביבכם לא יודע.

כי לנו יש 19 עובדות כל כך חסרות חשיבות אבל מעניינות על אוכל, שלא באמת תדעו מה לעשות איתן. אבל תהנו!

1. הבירה נחשבה משקה אלכוהולי ברוסיה רק החל מ-2011

עד שנת 2011 בירה וכל משקה עם פחות מ-10% אלכוהול נחשבו לשתייה קלה. אבל ב-2011 החליטו ברוסיה לשנות את הסיווג כדי להילחם בשתייה בקרב בני הנוער.

Credit: pixabay

2. המאכל הנגנב ביותר בעולם הוא גבינה

בערך 4% מכל הגבינה שמיוצרת בעולם נגנבת בשלב כזה או אחר. יש אפילו שוק שחור לגבינה גנובה, אבל לא שמעתם את זה אצלנו.

Credit: pixabay

3. אפשר לשמוע ריבס צומח

ריבס צומח כל כך מהר כך שאשכרה אפשר לשמוע את זה קורה. הטריק כדי לעשות זאת הוא לשים אותו באסם חשוך ולגרום לו לחשוב שאנחנו באביב. זה יגרום לו לגדול מאוד ובקצב מהיר מאוד.

Credit: pixabay

4. בננות הן פירות יער, אבל תותים לא

בננות, קיווי ואפילו מלפפונים מסווגים על ידי בוטנאים כפירות יער. למרות שהשמות שלהם באנגלית יכולים להטעות, תותים (Strawberries), אוכמניות (blackberries) ופטל (raspberries) הם לא. נהרסה לכם הילדות הרגע?

Credit: pixabay

5. קבוצה גדולה של פיסטוקים יכולה פתאום לעלות באש

הסיב השמנוני שנמצא בפיסטוקים יכול לגרום להם פשוט להתחיל להישרף פתאום. אז בפעם הבאה שמישהו מבקש מכם קצת פיסטוקים, תעבירו לו בזהירות…

Credit: pixabay

6. המדבקות שעל הפירות אכילות

קרה לכם שנתתם ביס בתפוח וגיליתם שהורדת חצי מהמדבקה שלו? אין מה להיבהל. המדבקות לא רעילות ובהחלט אכילות. אבל זה לא אומר שאנחנו ממליצים לאכול אותן.

Credit: pixabay

7. אוכל בריא עולה עד פי 10 יותר מאוכל מהיר

עצוב, אבל נכון. בבריטניה החלו לדבר לאחרונה על מחלת ההשמנה והציעו להעלות מיסים על אוכל מהיר. הנה רעיון מקורי – אולי נעשה את האוכל הבריא יותר זול?

Credit: pixabay

8. הסנדוויץ’ הומצא על ידי מהמר שרצה להישאר לאכול ליד השולחן

הסיפור מאחורי המצאת הסנדוויץ’ על ידי ג’ון מונטגו מראה כמה בני אדם יכולים להיות עצלנים. מונטגו שיחק ברצף במשך 24 שעות הימורים ורצה לאכול, אבל לא רצה לעזוב את הקלפים. אז מישהו הכין לו סנדוויץ’.

Credit: pixabay

9. אתם לא יכולים לבשל פטריות יותר מידי

מסתבר שלפטריות יש פולימר מיוחד שמבטיח טעם עדין. אם הצלחתם איכשהו כן להרוס אותן ואת ארוחת הערב, אז אתם בשלנים ממש ממש ממש גרועים.

Credit: pixabay


שתפו עם החברים שתפו עם החברים