19 עובדות מוזרות על האוכל שאתם מכניסים מדי יום לגוף, שאין שום סיכוי שהכרתם עד עכשיו!

מספר 15 מפחיד...10. פלפל שחור נחשב למותרות בימי הביניים

בהתחשב בעובדה שלחיות מעבר לגיל 30 נחשב אחלה בימי הביניים, אפשר להבין גם איך פלפל פעם נחשב למשהו מאוד יקר. הטיול של ואסקו דה גאמה לחפש את הודו? הוא חיפש תבלינים…

Credit: pixabay

11. ב-1965 סנדוויץ עם בשר עשה את כל הדרך לחלל

האסטרונאוט ג’ון יאנג חשש שיהיה רעב במהלך 6 שעות המשימה שהיו לו בחלל, אז הוא לקח איתו בכיס סנדוויץ. הסנדוויץ אגב לא הסתגל היטב לתנאים בשטח, והטעם לא היה משהו. בנאס”א ממש לא אהבו את זה, כי מסתבר שפירורים וכאלו יכולים לגרום לנזק לחללית, ומאז ועד היום מקפידים שם מאוד שאף אחד לא יביא איתו אוכל מהבית.

Credit: pixabay

12. רבע מהאגוזים בעולם מנוצלים להכנת… נוטלה

מי לא אוהב נוטלה? בטח כבר ידעתם שאת ממרח השוקולד הזה מכינים מאגוזים, אבל מסתבר שהוא כל כך פופולרי שפשוט רבע מהאגוזים בעולם מוצאים את עצמם בסוף בתור שוקולד. הביקוש כל כך גדול שבאוניברסיטאות אפילו מנסים לגדל אותם בתוך מעבדות כדי להילחם במחסור.

Credit: pixabay

13. בני המעמד הגבוה נהגו לאכול “פאי הפתעה”

לא, אנחנו לא מדברים על הסוג של ביצת הפתעה עם צעצוע בפנים. אנחנו מדברים על הפתעה עם תרנגולת חיה ונושמת בפנים… מסורת מוזרה מהמאה ה-16 שגם נשארה שם, תודה לאל.

Credit: pixabay

14. אתם יכולים להכין יהלומים מחמאת בוטנים

אתם רק צריכים להצליח לשחזר את המעטה התחתון של כדור הארץ, משהו כמו 2,200 מעלות צלזיוס. ואחרי כמה שבועות, תוכלו לקבל יהלום בגודל 2-3 מ”מ. נשמע טוב נכון?

Credit: pixabay

15. בלי זבובים, לא יהיה יותר שוקולד

תחשבו על זה בפעם הבאה שאתם מרביצים לאחד מהם. לא סתם, אתם יכולים להמשיך לחסל את כולם, בעיקר בקיץ, אבל רק תשמרו על הסוג המיוחד שדרוש להאבקת עצי הקקאו. כי בלי קקאו, אין שוקולד.

Credit: pixabay

16. מוזיקה חזקה גורמת לכם לשתות יותר ולשתות מהר יותר

חוקרים בצרפת החליטו לבדוק איך הסביבה משפיעה על הרגלי השתייה שלנו, וכדי לעזור לבעלי הפאבים לקבל החלטה לגבי המקום שלהם ולהילחם בשתייה המוגזמת. זאת הייתה תוצאת המחקר.

Credit: pixabay

17. מקנאגטס תמיד מגיעים ב-4 צורות שונות

אי פעם לקחתם את הזמן להסתכל על הנאגטס לפני שאכלתם אותם? קרוב לודאי שלא. אז נגלה לכם סוד – הם לא סתם חתיכות עוף, הם חתיכות עוף בצורה של מגף, כדור, פעמון ועצם. סוג של לפחות. הצורות אגב נועדו לוודא שכל נאגט מבושל בצורה אחידה וכדי שיהיה יותר נוח לטבול אותו.

Credit: pixabay

18. וההמבורגרים של מקדונלדס לא נרקבים

זה לא מגעיל כמו שזה נשמע. שטח הפנים הגדול של ההמבורגרים גורם לקציצה לאבד את הלחות שלה די מהר. ובלי לחות, לא יכול להתפתח טחב. אותו עיקרון אגב עובד בבשר משומר.

Credit: pixabay

19. אם ניקח את כל הנקניקיות שאוכלים ביום העצמאות האמריקאי ונחבר יחד, נוכל להגיע מוושינגטון ל-לוס אנג’לס 5 פעמים

למי שלא מכיר כל כך את הגיאוגרפיה של ארה”ב, מדובר במרחק די גדול שלוקח כ-36 יום ללכת אותו. ללכת אותו 5 פעמים ייקח לכם בערך חצי שנה. בלי לעצור. כן, זה המון נקניקיות.

Credit: pixabay

מקור: boredpanda
שתפו עם החברים שתפו עם החברים