איך טווס נראה מאחור ומה קורה לביצה מבושלת שנשכחה 20 שנה? קבלו 15 תמונות מדהימות המראות את הצד הלא שגרתי של הדברים הכי “רגילים” בעולם!

כל יום לומדים למשהו חדש. סידרנו לכם שבועיים כאלוהעולם שלנו כל כך מגוון, עצום ומורכב שפשוט אי אפשר לדעת הכל מהכל… גם אם תחרשו שנים על ויקיפדיה, תמיד יש עוד מה ללמוד.

אנחנו, למשל, לא ידענו שנמלים מסוגלות לבנות גשרים באמצעות גופן, ועכשיו אנו יודעים מה קורה לביצה מבושלת אם תשכחו אותה 20 שנה.

אנחנו מקווים שגם אתם אוהבים ללמוד עובדות חדשות ומדהימות על העולם שלנו! אם כן, גללו מטה ל-15 התמונות הבאות.

1. שמעתם על Valonia ventricosa? זהו האורגניזם החד-תאי הגדול ביותר בכדור הארץ. כן, זהו תא בודד אחד!

2. צב שרק נולד מגיע לים בפעם הראשונה

3. ענן בודד מעל העיר טאיפיי

4. ראיתם פעם טווס מאחור?

5. נמלים בונות גשר עם גופן כדי להגיע לקן הצרעות

6. באיטליה יש עץ דובדבן שגדל על עץ תות

View this post on Instagram

Presents PHOTOGRAPHER | @paola.accornero LOVES OF THE DAY February 06, 2019 LOCATION | #bialberodicasorzo SELECTED BY ADMIN | @cristinanasi THANKS FOR FOLLOWING US | @LOVES_UNITED_MONFERRATO OUR TAG | #LOVES_UNITED_MONFERRATO #l_u_t_c_i_2019_february PARTNERS COMMUNITY: * @LovesUnited * @Loves_United_Italy * @Loves_United_Piemonte * @Loves_United_Novara * @Loves_United_Torino ___ #loves_united_torino #loves_united_cuneo #loves_united_piemonte #loves_united_italia #volgocuneo #piemonte_super_pics #volgopiemonte #igerspiemonte #vivopiemonte #visitpiemonte #igfriends_piemonte #don_in_italy #italia_super_pics #italia_inunoscatto #italia_dascoprire #visit_italiadascoprire #volgoitalia #top_italia_photo #total_italy

A post shared by LOVES_UNITED ☆ MONFERRATO (@loves_united_monferrato) on

7. ברק ממש מקרוב

8. הגשר הבינלאומי הקטן בעולם המחבר בין פורטוגל לספרד

בבקשה תראו את מס’ 12… עברו לעמוד הבא!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים