9 סרטים מומלצים שיעסיקו את הילדים ויתנו שקט להורים!

אין על מהכולנו בבית עם הילדים ולפעמים כל מה שאנחנו צריכים בכל הכאוס הזה זה קצת זמן לעצמנו… אבל מה לעשות שהילדים מעסיקים אותנו רוב הזמן?

אז אחרי שבישלנו עם הילדים, או שיצרנו איתם יצירות מדליקות ומקוריות, הגיע הזמן לשים להם סרט!

ללא השתהות מיותרת, קבלו 10 סרטים משובחים שישעשעו את ילדיכם ויתנו לכם לצאת להפסקה ארוכה.

1. כריסטופר רובין

אם תרצו ללמד את ילדיכם על הערך של חברות אמיתית, זה הסרט בשבילכם. הסרט הזה לוקח אותנו למסע בחייו של כריסטופר, שהוא כיום מבוגר שעובד בעבודה מעייפת. הוא לא מאושר, אבל כשהוא מתחבר מחדש לחבר ילדותו, פו הדב, הזיכרונות הטובים חוזרים.

2. החיים הסודיים של חיות המחמד 2

לאחר שהתמודד עם בעליו שהכניסה לבית כלב ענק ומוזר, מקס עומד בפני אתגר גדול עוד יותר בסרט ההמשך. קייטי נשואה כעת והיא אפילו הספיקה ללדת, מה שאומר שמקס צריך להילחם קשה יותר על תשומת לבה. אך עד מהרה הוא מוצא את עצמו מתקשר באופן מוזר עם התינוק, תוך כדי שהוא מסייע לחבריו בהרפתקה חדשה לגמרי.

3. קמט בזמן

הסרט לוקח את הצופים למסע קסום שמטרתו למצוא אב נעדר. בעזרת חברתה ואחיה, מג חייבת לפתור את התעלומה שמאחורי היעלמותו של אביה ולהתמודד עם מסע בזמן.

Credit: © A Wrinkle in Time / Disney

4. בנג’י

עיבוד מחודש של הקלאסיקה משנת 1974. הסיפור נסוב סביב גור יתום בשם בנג’י שמתיידד עם 2 ילדים. הילדים נחטפים וחברם הפרוותי יוצא לעזרתם.

5. הנסיך הקטן

אחד הסרטים המונפשים המדהימים ביותר שיצרו אי פעם. הנסיך הקטן הוא סרט חובה לילדים וגם להורים. הסרט מציג, בין היתר, את החשיבות שבהערכת הדברים סביבנו ולקיחת סיכונים דרך מסעה של נערה צייתנית והשכן מלא החיים שלה.

6. טינקרבל ופיית הפיראטים

פיה טובה הופכת לרעה ומצטרפת לפיראטים. כדי להציל את אותה, טינקרבל חייבת לפנות לסלע הגולגולת ולהחזיר את חברתה תוך התמודדות עם הבעיות שלה.

7. פיטר ראביט

עוד קלסיקה מחודשת. פיטר ראביט הוא סיפור על ארנב מרדני שמבלה את ימיו בהטרדת בעל החווה. אבל כשקרוב משפחתו עובר לבית מקגרגור, העניינים מסתבכים מעט עבור פיטר.

8. המרדף לאושר

והפעם סרט לילדים קצת גדולים יותר. המרדף אחר האושר הוא אחד מאותם סרטים שאדם צריך לצפות בהם לפחות פעם אחת בחייו. הסרט הזה הוא נסיעה ברכבת הרים רגשית שתעזור לשנות את השקפתכם על החיים ולהבין ששום דבר לא בא בקלות.

9. הרפתקאות טינטין

הסרט עוקב אחר טינטין וחבריו, בזמן שהם מחפשים אחר אוצרות נסתרים. ההרפתקה שלהם תדביק את הקטנים שלכם למסך, בוודאות!

מקור: Bright Side    
שתפו עם החברים שתפו עם החברים