ברוס ויליס היה צריך לחכות 57 שנים כדי לפגוש את אהבת חייו, ואת חייבים לשמוע את סיפור האהבה המטורף שלהם!

כל מה שהוא היה צריך זה אישה מדהימה אחתחיי האהבה של ברוס וויליס, מהווים השראה לרומנטיקנים מכל רחבי העולם. לאחר נישואים לא מוצלחים, וכשהוא כמעט בן 60, הוא סוף סוף מצא את אהבת חייו….

אז איך הכוכב השיג אהבה ובנה משפחה מורחבת במיוחד? ובכן, כל מה שהוא היה צריך זה אישה אחת מאוד מיוחדת. בקיצור, גללו מטה לסיפור אהבה יוצא דופן.

ברוס ויליס הקים משפחה נהדרת עם אשתו הראשונה, אבל משהו היה חסר

בשנת 1987 התחתן ברוס ויליס עם דמי מור ונולדו להם שלוש בנות מדהימות. אבל מאחורי המצלמות, זה פשוט לא עבד. בני הזוג התגרשו רשמית בשנת 2000.

ובכל זאת, נישואיהם לא היו כישלון מוחלט

הם הלכו בדרכים נפרדות והצליחו לבנות מערכת יחסים חזקה כחברים. ברוס ודמי נשארים קרובים לבנותיהם.

ואז אמה הגיעה

לאחר הגירושין, ויליס התארס לזמן קצר בשנת 2004, אך משהו הרגיש לא כשורה. רק לפני שפגש את אמה המינג הוא הבין מה חסר לו. הוא  גילה שחיי רווקות קשים עליו: “ביליתי את 10 השנים האחרונות כרווק, ולרוב, לא הייתי מרוצה. הייתי במקום חשוך. מעולם לא חשבתי שלהיות בזוגיות זו התשובה. הייתי אומר ‘אני לבד, אבל אני לא בודד’. אבל סתם שיקרתי לעצמי.”

ברוס הוסיף כי אמה שינתה את כל השקפתו על אהבה : “עברתי מ’אין דבר כזה אהבת אמת’ ל’אהבה היא התשובה’. מאז שהכרתי את אמה, חיי היומיום שלי הרבה יותר מאושרים. ב-2009 השניים נישאו.

ויליס מוקף בכמות גדולה של אהבה, הרבה יותר מכפי שייחל לעצמו

זמן לא רב לאחר החתונה, אמה וברוס הביאו לעולם שתי בנות. לפתע, השחקן הוקף ב-5 בנות יפות, שמילאו את הלב שלו באהבה. כל הבנות מסתדרות יפה ואוהבות להצטלם יחד לתמונות משפחתיות מקסימות.

ויליס באמת בר מזל שיש לו כל כך הרבה נשים נפלאות בחייו. פעם הוא אמר: “אני סוגד לנשים ותמיד הרגשתי בטוח יותר כשאני בסביבתן.”

ברוס כל כך אוהב את אמה, שהוא התחתן איתה פעמיים

בשנת 2019, הזוג המאושר החליט לחגוג את יום השנה העשירי שלהם ע”י טקס חידוש נדרים. אהבתם רק התחזקה עם השנים והם רצו להכריז על כך בפני משפחתם, ואפילו דמי מור הייתה שם.

חידוש הנדר היה מיוחד עוד יותר מכיוון שהבנות של ברוס ואמה היו שם כדי לראות את ההורים שלהם “חוגגים לידה, אהבה וחיים במקום המאושר שלנו”, כפי שכתבה אמה בפוסט באינסטגרם.

בסך הכל, עבור ברוס, אמה הייתה שווה את כל ההמתנה

ברוס ויליס מראה לנו שלעולם לא מאוחר מדי למצוא את “האחד”, הרי הוא הצליח למצוא את האחת שלו בגיל 57. לעתים קרובות הוא מפאר את אשתו היפה ולא יכול לסבול שלא להיות לצדה: “אני בכלל לא רוצה להיות רחוק מאמה. זו מערכת היחסים הכי ייחודית בחיים שלי.”

באשר לאמה, היא גם מרגישה מבורכת להיות עם ברוס: “… עדיין יש לנו דייט פעם בשבוע! אנחנו תמיד מנסים לפנות זמן אחד לשני. אנחנו מתאימים זה לזו.”

מקור: Bright Side
שתפו עם החברים שתפו עם החברים