20 חיות הזויות ומטורפות שיגרמו לכם להגיד “מה לעזאזל הדבר הזה?!?”

שמעתם על צפרדע שנראה כמו צב?אם מישהו מבקש ממכם לתאר חזיר, איזו תמונה הייתה עולה לכם בראש? אנשים רבים היו אומרים, “אף ורוד וזנב קטן.”, אבל מה עם ארבעה ניבים ענקיים? ומה עם פקעות פרפר שנראות כמו תכשיטים מזהב?

יש בעלי חיים שנראים כל כך לא כמו שחשבתם, שזה נראה כאילו הן הגיעו מיקום מקביל בו צפרדעים נראים כמו צבים (כן, כן). בקיצור, פחות מילים ויותר תמונות – קבלו 20 חיות שיגרמו לכם להגיד “מה זה הדבר הזה?!”

1. בודפשט הייפלייר

2. עז דמשקאית – גדי קטן ועז בוגרת

3. צפרדע צב

4. תולעת ביפליום

5. עטלף ויסורד

6. רק במדגסקר תמצאו נחש כזה

View this post on Instagram

My Madagacar Leaf-nosed Snake!😝 This girl eats anoles for me, they are strictly lizard eaters since a diet of rodents would be bad for them since their body isn’t designed to digest them. Vine Snakes are the same way! An occasional rodent is okay for them if they’ll eat it, many of them actually won’t! #leafnosedsnake #madagascar #langaha #bizarre #weird #colubrid #colubridsofinstagram #snake #snakesofinstagram #snakes #reptile #reptilesofinstagram #petstagram #animalsofinstagram #girlswithsnakes #girlswithreptiles #exoticpet #beautifulsnake #animalsofinstagram #herpetology #snek #instagood #instapet #instadaily #animallover #snakelover #reptilelover #reptilekeeper #herp

A post shared by Brittani Castrovinci (@repti_girl) on

תחש המשכן ועוד חיות הזויות שאנחנו לא בטוחים איך לבטא את שמן – בעמוד הבא!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים