20 עובדות מרתקות ומפתיעות על משחקי הכס שכנראה לא ידעתם עד היום!

חושבים שאתם יודעים הכל משחקי הכס? תנו לנו להפתיע אתכם!מוכנים לעונה האחרונה של “משחקי הכס”? כי אנחנו ממש לא!

לאחר שהסדרה הגאונית הזו כבשה את העולם בסערה, הגיע הזמן להיפרד עם העונה ה-8- עונת סיום של 6 פרקים בלבד, שתעלה באפריל 2019… אבל איך בכלל אפשר להתנתק מחאליסי והדרקונים? מג’ון סנואו? מטיריון לאניסטר?!

הדרך היחידה שאנחנו מכירים היא להיזכר בסצנות אהובות ולהנות מ-20 עובדות מטורפות ומפתיעות שאין מצב שידעתם על הסדרה!

1. כאשר אמיליה קלארק (חאליסי) פגשה לראשונה את בעלה על המסך, ג’ייסון מומואה, הוא צעק: “אישתיייייי!”, רץ לעברה במסדרון והעיף אותה לרצפה כאילו הם במשחק פוטבול.

נוווו… אנחנו יודעים כמה מצחיק ג’ייסון יכול להיות!

2. צ’ארלס דאנס חשב שהגישה של לורד טיווין כלפי בנו מזעזעת.

למעשה כל כך מזעזעת, שהוא לא הפסיק להתנצל בפני פיטר דינקלג’ (טיריון).

3. פיטר דינקלג’, שמשחק את טיריון לאניסטר בסדרה, מופיע ביותר פרקים מאשר כל שחקן אחר בצוות.

דינקלג’ מופיע ב-61 מתוך 67 פרקים.

4. בזמן צילומי עונה 7 באיסלנד, הטמפרטורות ירדו לפעמים עד למינוס 28 מעלות צלזיוס. לרוב השחקנים תחתונים תרמיים לא הספיקו.

השחקן הנורבגי כריסטופר היביו, שמשחק את טורמונד ג’יינטסביין, וידא שכל חברי הצוות קיבלו תחתוני צמר של חברת הבגדים הנורבגית “Devold”.

5. למרות שהזאבה של סאנסה, ליידי, סיימה את דרכה בסדרה בטרם עת כבר בעונה הראשונה, הכלבה ששיחקה את החיה המאולפת שרדה את החיים האמיתיים. סופי טרנר, השחקנית שמשחקת את סאנסה, ביקשה מאמה לאמץ את הכלבה לאחר סיום הצילומים.

הכלבה המקסימה שעונה לשם זוני זכתה לחיות באושר עם משפחת טרנר. למרות שלליידי היו חיים קצרים, וזה ממש לא מפתיע בהתחשב באופי הסדרה, זוני הספיקה להנות מחייה עד שנפטרה בשנה שעברה.

6. בזמן שרוב הדמויות בסדרה עברו תהליך ליהוק מייגע, פיטר דינקלג’ הוא השחקן היחיד שנלקח בחשבון מראש עבור התפקיד של טיריון לאניסטר.

וזו בהחלט הייתה בחירה נכונה! פיטר דינקלג’ לא רק זכה במגוון פרסים כולל אמי וגלובוס הזהב, אלא הוא גם כבש את הלב של כולנו…

7. למרות שסרסיי וטיריון לא כל כך אוהבים אחד את השני (על אף שהם אחים), השחקנים מאחורי הדמויות, לנה הידי ופיטר דינקלג’ מסתדרים מעולה!

למעשה, הם מסתדרים כל כך טוב, שבכל פעם שהלו”ז שלהם תואם, דינקלג’ והידי חולקים דירה, נוסעים ביחד לסט הצילומים, ויוצאים לעיתים קרובות ביחד לפאבים ומסעדות מקומיות. בנוסף, דינקלג’ הוא כנראה גם הסיבה שהידי קיבלה את התפקיד של סרסיי, כי הוא זה המליץ עליה בפני התסריטאים.


שתפו עם החברים שתפו עם החברים