20 עובדות מרתקות ומפתיעות על משחקי הכס שכנראה לא ידעתם עד היום!

חושבים שאתם יודעים הכל משחקי הכס? תנו לנו להפתיע אתכם!8. ג’ק גליסון, שמשחק את המלך הסדיסטי והאכזרי ג’ופרי בארת’יאון, אומר שהדרך בה הוא משחק את המלך הנבזי הושפעה חלקית מהתפקיד של חואקין פיניקס ב”גלדיאטור”.

השחקן גילה כי המאפיין הבולט ביותר שהוא ניסה ליישם בעת ששיחק את ג’ופרי היה הגיחוך של קומודוס.

9. קיט הרינגטון ורוז לזלי, השחקנים שמשחקים את ג’ון סנו ואת יגרייט, נישאו זה לזה ב-23 ביוני 2018 בסקוטלנד.

הם התאהבו בזמן ששיחקו כזוג זה לצד זה על המסך, והוא הציע לה בספטמבר 2017.

10. גוונדולין כריסטי, שמשחקת את בריאן טארת’, אמרה שהסצנה המתישה ביותר שצילמה אי פעם הייתה המאבק בינה לבין “כלב הציד”.

היא בילתה חודשיים באימונים, 3-4 ימים בשבוע, רק כדי לבנות את הסיבולת הנדרשת עבור זירת הקרב שלהם.

11. לפני הצבתם כחלק מהסט, לנה הידי, שמשחקת את המלכה סרסיי, וג’רום פלין, שמשחק את ברון, היו במערכת יחסים שהסתיימה בצורה גרועה…

עד שכל אחד מהם הכניס סעיף לחוזה שלו, שלעולם לא יחלקו סצנות ולא ייאלצו לבלות על הסט באותו הזמן.

12. בספרים, מאסטר איימון טארגאריין, הזקן החכם של משמר הלילה, מתגלה כעיוור לחלוטין, וזה לא מפתיע מכיוון שהדמות שלו היא בת יותר ממאה שנים. הוא כל כך זקן, עד שרבים שוכחים שהוא טארגאריין.

השחקן שמשחק את דמותו, פיטר ווהן, היה למעשה עיוור למחצה בזמן הצילומים. כמו כן, מאסטר איימון היה תפקידו האחרון של ווהן לפני שנפטר בגיל 93.

13. ל”משחקי הכס” בהחלט יש מעריצים רבים ברחבי העולם וזה ממש לא מפתיע שברק אובמה הוא אחד מהם.

לדברי השחקן ששיחק את דאבוס סיוורת’, ליאם קנינגהם, אחרי שידור העונה החמישית, ניגש נשיא ארה”ב לשעבר לאחד הבמאים ושאל על גורלו של ג’ון סנואו. אנשי הצוות גם גילו שאובמה ביקש פעם לראות את הפרקים הראשונים של העונה השישית לפני כולם, וכמובן שנתנו לו.

14. האיש שמאחורי רמזי בולטון הנתעב, איוון רהאון, לוהק במקור לתפקיד אחר לגמרי. זה היה לתפקיד של ממזר אחד מהצפון, ג’ון סנואו.

בסוף תקופת הליהוק רהאון והרינגטון התחרו על התפקיד של ג’ון, אולם בסופו של דבר התסריטאים בחרו בקיט. וזו כנראה הייתה בחירה נכונה! אתם בכלל יכולים לתאר אותם מתחלפים בתפקידים?!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים