20 פלאי טבע גאולוגיים שמוכיחים שאמא אדמה היא האמן הכי גדול שקיים בעולם הזה!

לא יודעים מה איתכם, אנחנו כבר ארזנו ובדקנו את התוקף בדרכוןכדור הארץ כל הזמן משתנה, אבל יש בו חלקים שנשארים אותו הדבר מיליארדי שנים, וכל פעם שמגלים משהו מרתק חדש בבית העגול שלנו, זה מפתיע ומעורר מחלוקות – אפילו אצל מומחים.

אבל יש דבר אחד שכולנו נסכים עליו כשזה נוגע לתגליות גאולוגיות – זה פשוט מ-ד-ה-י-ם! לא רק שהתגליות החדשות מעלות שאלות חשובות, הן גם גורמות לנו לקוות ולתהות אם הן יישארו כך לנצח.

אספנו עבורכם 20 תמונות של ‘עבודות אמנות של הטבע’ (כן, ממש כך) שהן פשוט תענוג לעיניים ויעשו לכם חשק לטוס לשם, אבל עכשיו!

1. מיליוני שנים – בתמונה אחת!

2. נראה כאילו חתכו את הסלע הזה עם לייזר

3. הרי קשת בענן

4. שקיעה בחוף תגאל וואנגי

View this post on Instagram

Sunset time at it’s best with you 🌅💫 Have you been here before? 🏖 .. The beauty of Tegalwangi beach has attracted many tourists both local and international to visit. It is located at Pura Segara Tegal Wangi, one of the traditional village in Bali. It is quite accessible and many post signs telling the location of the beach so you wonʼt get lost. Fishing will be an interesting activity to do here since the sea has numerous species of fish. Some photographers flock here to take pre-wedding photos and to take pictures of its wonderful beach landscape. .. Photo by @the_artsoul Keep tagging your unbelievably moment in #Bali with #baligasm to allow us to share .. PS : bin your litter, it’s the smart thing to do to help keep Bali clean .. Tegalwangi Beach .. #indonesia #ubud #canggu #kuta #nusapenida

A post shared by Travel Bali Indonesia (@baligasm) on

5. 96 ק”מ של אבן חול בסיידר מסה

6. מג’ליס אל ג’ין

7. עמק בפארק ראנגל-סנט אליאס

אתם צריכים לשפשף את העיניים טוב, טוב לפני העמוד הבא!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים