20 עובדות מפתיעות שלא הכרתם עד היום ויהפכו אתכם לאנשים הכי חכמים בחדר!

תודו שתמיד רציתם לדעת כמה שוקל ענן!אתם בטח מכירים את הרגעים האלו שהמח שלכם מחליט לבד שהוא קופץ למחשבות על כל מיני נושאים ממש לא חשובים. למשל כשאתם ממש רוצים לשבת ללמוד או להתרכז במבחן או כשאתם נכנסים למיטה בלילה ורוצים ללכת לישון.

דווקא אז אתם נזכרים בבדיחה ההיא מחברים, או שאתם מתחילים עם עצמכם דיון על מה עושה היום טל מוסרי. אז אם אתם ממש סובלים מהתופעה הזאת, אנחנו לא יכולים לעזור לכם. אבל אנחנו כן יכולים לתת לכם עוד 20 נושאים אחרים ומיותרים לא פחות לחשוב עליהם.

הנה 20 עובדות על העולם שהן מעניינות וחסרות פואנטה באותה המידה. תהנו :)

1. במהלך החיים שלכם תפגשו 16 רוצחים ואתם לא תדעו מי הם.

2. בכל פעם שאתם מערבבים חפיסת קלפים, יש סיכוי טוב שתהיו הראשונים  בהיסטוריה לסדר אותם לפי הסדר הספציפי שיצא לכם. לא מאמינים? בחפיסת קלפים יש 52 קלפים, מוזמנים לחשב לבד כמה אפשרויות שונות לסידור הקלפים יש. רמז – הרבה מאוד. עם עוד כמה אפסים אחרי זה.

3. היד שלכם יכולה לשמש כמד זווית. תפרשו את האצבעות שלכם הכי רחב שאתם יכולים, ושימו את כף היד שלכם במרכז המעגל שאתם רוצים למדוד. הקמיצה צריכה להיות בצד התחתון ותייצג 0 מעלות. הזווית בין הקמיצה לאגודל תהיה 90 מעלות, ושאר האצבעות יצרו זוויות של 30, 45 ו-60 מעלות.

Credit: brightside

4. פיצה אחת של 43 ס”מ גדולה יותר מ-2 פיצות של 30 ס”מ ביחד.

5. הרוק שלנו מכיל תרופה טבעית נגד כאבים בשם אופיורפין שיעילה פי 6 ממורפין. התרופה הזאת טובה גם נגד חרדות ונגד דיכאון.

6. אתם יכולים לדעת כמה ימים יש בכל חודש לועזי באמצעות האצבעות שלהם. צרו אגרוף, כל מפרק אצבע ורווח בין אצבעות זה חודש. התחילו לספור, וכל חודש שנופל על מפרק יש בו 31 ימים, וחודש שנופל על רווח יש בו 30 ימים או פחות.

7. אטומי החמצן שנמצאים כרגע בריאות שלכם, הסידן שבעצמות שלכם וגם הברזל שבדם שלכם, כולם נוצרו בכוכבים והסתובבו להם באטמוספירה כשהם התפוצצו. מסקנה – כולנו סוג של חוצנים.

8. עד שתגיעו לגיל 60 תאבדו חצי מבלוטות הטעם שלכם ולא תוכלו יותר להבדיל בין מתוק, מלוח, חמוץ ומר.

9. יש צבעים שאתם לא יכולים לדמיין, כמו אדום-ירוק וכחול-צהוב. אם מישהו מבקש מכם לדמיין כחול-צהוב, אתם תחשבו אוטומטית על ירוק. אבל למעשה יש צבע אחר שקיים גם בכחול וגם בצהוב, אבל המח שלהנו לא מסוגל לעבד אותו.

Credit: brightside

10. אתם לא יכולים להריח שום דבר כשאתם ישנים.

חכו יש עוד בעמוד הבא…


שתפו עם החברים שתפו עם החברים