20 טריקים של הורים מנוסים שלא תבינו איך הסדרתם בלעדיהם עד היום!

את 18 אתם חייבים לנסות!11. מסיר כתמים

להיפטר מכתמים על בגדי תינוקות זו לא משימה קלה. מה אם היינו אומרים לכם שממש לא צריך לקנות מסיר כתמים מיוחד? מסיר הכתמים הזול ביותר שניתן למצוא קיים כמעט בכל מקום, והוא… השמש! זה עובד פלאים גם על בגדים צבעוניים וגם על לבנים.

Credit: brightside

12. ציוד תינוקות נסיוני

ציוד לתינוק יכול להיות יקר למדי ואתם לא יכולים לדעת אם התינוק שלכם יאהב או ישנא את זה. כדי למנוע בזבוז כסף, תקנו את הדברים הדרושים לפני שהתינוק שלכם נולד, ולאחר מכן, קחו את התינוק לחנות ותנו לו לנסות דברים שונים כדי לראות מה הוא אוהב.

Credit: instagram

13. סדר עדיפויות

חייבים להודות שאתם אוהבים את הרגעי שקט כשהקטן שלכם ישן…  אבל השקט הזה לא נמשך לאורך זמן, כשאתם לפתע נזכרים בכל המשימות שצריך לעשות! אבל עם מה מתחילים קודם? כלים? שיחות טלפון?! אנחנו מציעים שקודם תעשו את הדברים שמסובך לעשות כשהתינוק ער, ותשאירו את השאר לזמן שהוא יתעורר. הכינו לכם סדר עדיפויות שיעשה קצת סדר בבלאגן.

Credit: brightside

14. ערכה הכרחית!

הכינו סל קטן של דברים שהתינוק שלכם צריך ושימו אותו בכל חדר בבית שאליו אתם הולכים איתו. בדרך זו לא תצטרכו ללכת הלוך ושוב בכל פעם שלתינוק תהיה תאונה כזו או אחרת.

Credit: brightside

15. תגידו “כן” למשלוחים!

תינוק זה מלחיץ בפני עצמו, אז עדיף שתנסו להיפטר מלחצים נוספים. כדי לעשות את זה, נסו להיעזר במשלוחים כמה שאפשר – מצרכים, בגדים, מוצרי תינוקות, או כל דבר אפשרי אחר! זה גם ייתן לכם יותר זמן לבלות עם הקטנצ’יק.

16. ניקיון וסדר

קשה להאמין כמה בלאגן נעשה לכם בבית כשהילד מגיע. כדי לא להשתגע כשאתם מנסים לנקות ולסדר אותו בלילה, סדרו קצת בכל פעם שאתם עוברים באחד החדרים במהלך היום.

Credit: brightside

17. כפפה מלאה באורז

נסו את הטריק הזה אם כל דבר אחר לא עוזר לשמור על התינוק שלכם רגוע או ישן. זה ייתן לכם כמה דקות לנשום ולהירגע. הקפידו לשמור על התינוק שלכם מקרוב כשאתם עושים את זה.

18. כוחו של פנס

אתם לא צריך להרגיש מובכים כשהילד שלכם צועק או לוקח דברים מהמדפים במכולת או בסופר מרקט – פשוט תנו לו פנס ותאמרו לו להצביע בעזרתו על מה שהוא רוצה.

Credit: brightside

19. תגידו “כן” לתירס

אם נגמרו לכם קרם ההחתלה או הטלק, פשוט פזרו מעט קורנפלור באזור החיתול.

20. מטפחת להצלה!

שימו קצת מחית תפוחים או מחית פירות על מטלית נקייה והניחו אותה במקפיא למשך כמה שעות. זוהי תרופה נהדרת לכאבי צמיחת השיניים כי זה מתקתק ולא קר מדי.

Credit: pixabay

מקור: brightside
שתפו עם החברים שתפו עם החברים