9 טריקים שעוזרים לנשים מפורסמות להיראות הרבה יותר טוב מאיך שהן נראות באמת!

אין דבר שאי אפשר להסוותלסלבריטאים, בדיוק כמונו, יש פגמים קטנים משלהם, אך מכיוון שהם כל הזמן בעין הציבור, הם צריכים לחפש דרכים חדשות ויעילות להיראות פשוט מושלמים, גם כשאין צבא של סטייליסטים סביבם.

הדוגמאות הבאות מסבירות איך הנשים הכי מפורסמות מסתירות את הדברים שהן רוצות להסתיר ומדגישות את מה שצריך להדגיש – והכל בעזרת בחירת בגדים נכונה.

1. שרה ג’סיקה פרקר יוצרת נפח בפלג גופה העליון

שרה ג’סיקה פרקר נחשבת אייקון אופנה מכיוון שהיא יודעת להציג את היתרונות שלה ולהסתיר בזהירות את הפגמים שלה. לדוגמה, היא משדרגת את צורת החזה שלה עם בגדים שיוצרים נפח בפלג גופה העליון. אם יש לכן את אותה בעיה, בחרו צבעים בהירים וחלקים או הדפסים גדולים, מחשוף V ובגדים עם נפח.

2. אנג’לינה ג’ולי מסתירה את הכתפיים הרחבות והירכיים הצרות

אנג’לינה ג’ולי, אחת השחקניות היפות בהוליווד, יודעת להציג את עצמה נכון, והכתפיים הרחבות שלה לא מונעות ממנה להראות נהדר. אם יש לכן את אותה הבעיה, לבשו מעילים גדולים, אביזרים מסיביים בגובה החזה וחצאיות רכות.

3. ריס ווית’רספון גורמת לעצמה להראות גבוהה יותר

ווית’רספון מאוד נמוכה, והעקבים זה ממש לא הדבר היחיד שגורם לה להיראות גבוהה יותר. אם יש לכן את אותה הבעיה, לבשו שמלות באורך הברך. הנעליים צריכות להיות בעלות פלטפורמה נסתרת.

4. ויקטוריה בקהאם הקטנה מייצרת נפח לגוף שלה

לויקטוריה בקהאם יש מבנה גוף מאוד קטן, אבל אנחנו לא רואים את זה בגלל הסגנון הייחודי שלה. אם יש לכן את אותה בעיה, לבשו מכנסיים רופפים וחולצות משי רכות.

5. טילדה סווינטון מסתירה את מידת הנעל הגדולה שלה

טילדה סווינטון המדהימה, מסווה את מידת כף הרגל שלה עם נעליים עם 3 גוונים שהמציאה קוקו שאנל האגדית. אם יש לכן את אותה בעיה, נעלו נעליים עם שני גוונים בלי שפיץ בקצה.

6. קירה נייטלי מסתירה במיומנות את רגליה הקצרות

למרות העובדה שרגליה קצרות ביחס לגופה, קירה נייטלי מסתירה במיומנות את הפגמים שלה, שוברת את צללית גופה ומגדילה חזותית את אורך רגליה. אם יש לכן את אותה הבעיה, לבשו שמלות עם מותניים גבוהים וחצאיות עיפרון.

7. מייגן מרקל הופכת את מותניה למוגדרים יותר

מייאן מרקל היא הדוגמה המושלמת לאישה עם צללית “מלבנית”, אך היא למדה ליצור את אפקט “שעון החול” בדרכים פשוטות בהן גם אנו יכולות להשתמש. אם יש לכן את אותה הבעיה, הדגישו את המותניים עם אביזרים וחגורות רחבות, כמו גם חצאיות עיפרון.

Embed from Getty Images

8. ונסה הדג’נס גורמת לצווארה להראות ארוך יותר

לוונסה הדג’נס יש צוואר קצר, אבל אנחנו לא שמים לב לזה בכלל. אם יש לכן את אותה הבעיה, הדגישו את הצוואר עם אביזרים כמו שרשראות ארוכות ועגילים.

9. קייט ווינסלט מסתירה מעט ק”ג עודפים

קייט ווינסלט יודעת להיראות מרהיבה, למרות שהיא לא במידות ה”מושלמות”. היא טובה מאוד בלהדגיש את היתרונות שלה ולהסיט את תשומת הלב מפגמיה. אם יש לכן את אותה הבעיה, לבשו מחשוף נמוך או הדפס בהיר. חתך א-סימטרי, חגורה או תוספות קונטרסטיות במותניים (ובדים עבים) ייראו גם הם טוב.

מקור: Bright Side
שתפו עם החברים שתפו עם החברים