2 הבחורים האלו המציאו “עור טבעוני” שיביא סוף להתאכזרות בבעלי חיים!

וזה נראה ומרגיש אמיתי...כבר הרבה שנים שאנשים מנסים להמציא אלטרנטיבות ידידותית לסביבה ובעיקר לבעלי חיים.

עכשיו, פיתרון חדשני שהגו שני יזמים ממקסיקו מציע דרך ליצור בד דמוי עור באמצעות קקטוס שאינו רק ידידותי לסביבה, אלא גם נראה ומרגיש כמו עור אמיתי.

בקיצור, גללו מטה וראו איך נראית קדמה ירוקה!

שיטה חדשה וידידותית לסביבה ליצירת בד דמוי עור

אדריאן לופז ולארדה ומרטה קזארז המציאו שיטה להפיכת קקטוס לעור טבעוני בשם Desserto. הוא עשוי כולו מקקטוס, ובאמצעותו ניתן לייצר בדי דמוי עור, החל מנעליים ועד ארנקים.

הקקטוס עמיד מאוד והוא יכול לעמוד בטמפרטורות נמוכות בחורף. הם בוחרים ומשתמשים רק בעלים הבוגרים של הצמח מבלי לפגוע בקקטוס עצמו, ועושים קציר חדש כל 6 עד 8 חודשים.

וזה עובד הרבה יותר טוב מכל בד דמוי עור אחר

עד כה הצליחה החברה להשתמש בעור קקטוס בדרכים רבות ויצרה תיקים, מושבים לרכב, נעליים ואפילו ביגוד. מכיוון שהחומר אורגני לחלוטין, העור נושם, מה שלעתים קרובות התגלה כבעיה בכל הנוגע לחלופות סינתטיות.

יתר על כן, עובדה חשובה נוספת וידידותית לסביבה היא שעור הקקטוס מתכלה באופן חלקי ומכיל אפס פלסטיק. העובדה שהוא מתכלה ביולוגית הופך את החומר הזה לבעל ערך רב עוד יותר.

הסוף לאכזריות

הודות לעמידותו הגבוהה, מוצר אורגני זה יכול להחליף את השימוש בעור מן החי ובחומרים סינתטיים אחרים שאינם ידידותיים לסביבה.

נכון לעכשיו, המותג מנהל משא ומתן על פרויקטים עם גורמים מרכזיים במגוון תעשיות ופועל להנגיש את החומר לעסקים קטנים ובינוניים.

אין פגיעה במגוון הביולוגי

המטע שלהם אורגני לחלוטין והטכניקות הטבעיות שלהם מעוררות את המיקרופלורה והמיקרופונה של האדמה, אשר נשמרים לאחר מכן ללא נזק כלשהו.

בקיצור, בקרוב תוכלו לקנות נעלי קקטוס!

מקור: Bright Side
שתפו עם החברים שתפו עם החברים