6 טיפים גאוניים שיגרמו לשיניים שלכם להיראות הרבה יותר לבנות באמצעות איפור!

ניסינו, וזה עובד כמו קסם...לא משנה כמה נשתדל לטפל בשיניים – אוכל, קפה וחלוף הזמן גורמים לעששת! ככה זה, השיניים של כולם מצהיבות עם הגיל..

אז איך סלבס מצליחים לחייך חיוכים בהירים ולבנים לחלוטין? האמת היא שרבים מהם עוברים טיפולי שיניים יקרים, אך יש נשים מפורסמות שמשתמשות בכלל בטריקים של איפור, והתוצאות די מדהימות.

בקיצור, קבלו 6 טיפים שתוכלו לעקוב אחריהם כשאתם מתאפרים ושיגרמו לשיניים שלכם  להיראות לבנות ובריאות!

1. תוחם שפתיים בצבע ניוד

תוחם שפתיים חשוב כמעט כמו שפתון, אך לעתים קרובות הוא נשכח. הוא עוזר להגדיר את קווי המתאר של הפה כדי ליצור הרבה יותר נפח ולגרום לגוון השפתון להחזיק זמן רב יותר. אם אתם רוצים שהשיניים יבלטו וייראו לבנות יותר, השתמשו בתוחם שפתיים בגוון ניוד. צבעו את שאר השפתיים באמצעות שפתון בגוון זהה או בצבע כהה יותר סביב 2 גוונים.

2. השתמשו בהיילייטר

היילייטר גורם לפנים להיראות הרבה יותר בהירים ותוססים. וזה, כמובן, כולל את החיוך. כמה מהמקומות שבהם כדאי למרוח אותו הם: מעל עצמות הלחיים, על החלק העליון של האף ועל קשת הקופידון.

3. ברונזר מאט

לכו על ברונזר מאט כך שעורכם יבלוט ותהיה ניגודיות רבה יותר לצבע הלבן של השיניים. זה עובד הכי טוב כשמורחים על עצמות הלחיים, על החלק העליון של האף, ועל קשת הקופידון.

4. משכו תשומת לב לעיניים

איפור יפהפה לעיניים תמיד ימשוך לשם את תשומת הלב. אייליינר שחור והרבה מסקרה זה חובה. באשר לצלליות, לכו על גוונים כמו תכלת, סגול, ירוק או טורקיז, שייצרו ניגודיות רבה יותר לשיניים ויבליטו את העיניים.

5. שפתון כחול

זה טיפ שאמן האיפור של ביונסה, סר ג’ון, משתמש בו כבר זמן מה כדי לגרום לשיניים של סלבס להיראות לבנות יותר. אפשר גם ללכת על סגול, אם אתם מעדיפים. אם אתם מתעקשים על מראה קלאסי, בחרו בצבע אדום דובדבן עם בסיס של כחול או צבע ניוד עם גוונים של פוקסיה.

6. כמה שיותר גלוס

לאחר ששמתם שפתון בצבע כחול, הוסיפו גלוס, במיוחד סביב אמצע השפתיים.

View this post on Instagram

😁 Smile in trouble

A post shared by Martha Debayle (@marthadebayle) on

מקור: Bright Side
שתפו עם החברים שתפו עם החברים