10 סיפורים ועובדות על קיאנו ריבס שיוכיחו לכם שהוא השחקן הכי שווה בהוליווד!

פשוט בן-אדם נדיררוב השחקנים בהוליווד יחסית מרוחקים משאר האוכלוסייה. מה לעשות, התהילה עולה לאנשים לראש. אבל קיאנו ריבס, בניגוד לשאר הכוכבים הכי גדולים, ממש לא מתנהג כמו אחד כזה.

קודם כל, הוא חי בצניעות והיה לו מסלול חיים לא פשוט בדרך להצלחה, מה שהוביל גם להרבה שמועות ורכילויות. אז הגיע הזמן לשים קץ לסיפורים שיקריים ולספר 10 סיפורים אמיתיים על אחד השחקנים הכי מוערכים בהוליווד.

מילה שלנו? אתם הולכים להתאהב בו.

1. הוא מכבד מרחב אישי של נשים

מעריצים שמו לב שקיאנו מנסה שלא להחזיק פיזית נשים כשהוא מצטלם איתן. הוא פשוט שם את זרועו מאחוריהן ונותן לה לרחף, מבלי לגעת בדבר.

2. הוא מתנדב ותורם לארגוני צדקה רבים, אבל אף פעם לא מדבר על זה

שנים שהוא תורם מיליונים לבתי חולים לילדים ולכמה קרנות סרטן, אבל הכל בסתר. מלבד זאת, השחקן תומך בארגוני צדקה רבים ושונים, ומסייע לשיפור איכות חייהם של ילדים מאוכלסויות קשות יום ומממן מטרות חשובות כמו אמנות, חינוך, מזון לחסרי כל, זכויות אדם ובעלי חיים.

Embed from Getty Images

3. הוא באמת נדיב

קיאנו שמע על הצרות המשפחתיות של עובד על הסט של מטריקס ונתן לו בונוס על סך 20,000 דולר. הוא היה גם אחד האנשים היחידים על הסט שבאמת רצו לדעת את שמות שאר אנשי הצוות, והוא תמיד מדבר עם כל העובדים כאילו הם חבריו ולא מתחתיו.

4. הוא ג’נטלמן

קיאנו מראה את הכבוד שלו לנשים לא רק בזמן שהוא מצטלם איתן. פעם אחת הוא צולם כשהוא יושב ברכבת התחתית, שם ראה אישה שעולה לרכבת עם תיק גדול עליה. השחקן לא היסס והציע לה את מושבו. הסרטון הפך לוויראלי די מהר, מה שגרם ליותר אנשים להתאהב בו!

5. הוא שומר על קור רוח במצבים קשים

בדצמבר 2019 השחקן היה בטיסה מסן פרנסיסקו ללוס אנג’לס, אך מטוסו ביצע נחיתת חירום. הנחיתה נבעה עקב בעיה מכנית. בזמן שזה קרה, אנשים הצליחו לצלם סטוריז באינסטגרם שהראו את קיאנו מדבר עם איש צוות ואז דואג לנוסעים להגיע ליעדיהם. בהמשך ישבו הנוסעים וקיאנו בטנדר, שם ניהל איתם שיחות.

6. הוא מעריץ את המעריצים שלו

פעם ריבס היה באמצע הצילומים של ביל וטד 3 והוא ראה על הדשא שלט שהכין אחד ממעריציו שהיה כתוב עליו: “אתה עוצר נשימה.” קיאנו קפץ מהרכב, ירד על ברכיו וחתם בשבילו על השלט.

7. הוא אוהב להקדיש זמן למעריציו

מעריץ כתב ב-Reddit: “הייתי בחופשה עם משפחתי בפריז ואמי ראתה את קיאנו נכנס לקרוואן בקרבת מקום. היא הלכה ודפקה על דלת הקרוואן, אבל איש אחר יצא החוצה. לדבריו, מר ריבס עבר יום ארוך של צילומים והוא עייף מאוד. ואז קיאנו יוצא ואומר, ‘לא, לא זה בסדר, תמיד נחמד לראות כמה פרצופים ידידותיים.’ ואז הוא שאל בצורה הכי רגועה – ‘איך הג’ט לג הזה מתייחס אליך?’ הוא היה נחמד להפליא, והוא הצטלם איתנו וחתם לנו”.

מעריץ אחר שיתף: “פעם ישבתי מול קיאנו ריבס בתחנת רכבת. שנינו שתקנו במשך שעה. כשסוף סוף הגיעה הרכבת הוא אמר ‘נחמד לדבר איתך’.”

8. הוא עוזר לאנשים אחרים

מישהו שיתף ברשת: “פעם חברה שלי הייתה תקועה בצד הכביש המהיר. לא היה לה טלפון נייד או דרך להזעיק עזרה. ואז הגיע פורשה ובתוכה היה קיאנו. הוא ניסה לעזור לה להתניע את המכונית וכשזה לא עבד, הוא קרא לשירותי גרר. כשגררו את מכוניתה הוא הציע להסיע אותה הביתה. הוא נסע כ-50 קילומטרים, הוריד אותה בביתה, מסר לה את מספר הטלפון שלו ואמר לה להתקשר אליו אם היא זקוקה לעזרה נוספת.”

9. הוא נחמד לאנשים שעובדים איתו

מעריץ שיתף: “בסוף שנות ה-90 התחלתי את עבודתי הראשונה כעוזר מעצב אביזרים בסרטי קולנוע. מדי יום, בשבועות האחרונים לצילומים, קיאנו הזמין אותנו לארוחת בוקר וארוחת צהריים בחינם. מאז עבדתי על כ-30 סטים שונים ומעולם לא פגשתי שחקן נדיב וידידותי כמוהו”.

10. הוא באמת אוהב את העבודה שלו

קיאנו אינו מסתיר את תשוקתו לתעשיית הקולנוע או לעבודתו. במאי 2019 הוא זכה להטביע את טביעות ידיו וחתימתו על שדרת התהילה בהוליווד. שם הוא שיתף את הקהל ברגשותיו ואמר: “אני אוהב סרטים. אוי, אני אוהב סרטים! אני אוהב לראות אותם, אני אוהב לעשות אותם. זה כבוד להיות כאן היום כדי לחגוג על האדמה המקודשת ההוליוודית הזו”.

מקור: Bright Side
שתפו עם החברים שתפו עם החברים