10 טריקים של מייגן מרקל שתוכלו להשתמש בהם בשביל להקסים אנשים!

כמה פשוט - ככה עוצמתירובנו מרגישים לא בנוח כשאנחנו נמצאים בחברת אנשים לא מוכרים. תלויבמצב הרוח והאנשים.

זה היה יכול להיו די מדהים אם היינו יכולים להכיר אנשים בקלות ולזכות באופן מיידי באהבהת הסובבים אותנו.

החדשות הטובות הן שאנחנו יכולים ללמוד את זה מהאישה שהכריזמהה מדהימה שלה יכולה להקסים רק נסיך, אלא גם מיליוני אנשים ברחבי העולם.

בקיצור, קבלו 10 טריקים של מייגן מרקל שגורמים לכולם להתאהב בה.

1. חיוך כן

כשאתה מחייכים לאדם אחר, זה כאילו אתם אומרים לו: ” אני אוהב אותך.” והאדם שאתה מחייכים אליו, ככל הנראה יחזיר לכם חיוך. חיוך כןואמיתי  עוזר להירגע ולייצר תקשורת חיובית.

2. החמיאו

הדוכסית יודעת היטב שאחת הדרכים הקלות ביותר לזכות באהדה של אדם זר היא להחמיא לו. יחד עם בעלה הארי הם אפילו פרסמו פוסט באינסטגרם בו עודדו אנשים להחמיא ולדאוג אחד לשני. אפשר להחמיא על תסרוקת חדשה של מישהו או לומר מילה יפה על הלבוש שלהם. אבל בלי להגזים. מילים נעימות יכולות לעזור לנטרל אווירה מתוחה וליצור סביבה תקשורתית.

3. שמרו על קשר עין

מייגן מרקל מנסה להביט תמיד בעיני האדם שאיתו היא מדברת והיא עושה זאת נכון. לקשר עין יש  כוח רב: הוא מאפשר לכם להבין את מצב הרוח של האדם שמולכם. לדוגמא, מורה שמעביר הרצאה ומסתכל בעיני התלמידים יקשיב ביתר תשומת לב יותר מאשר מורה שקורא את ההרצאה מהמחשב.

4. שדרו מצב רוח חיובי

מייגן תמיד נמצאת במצב רוח טוב כשהיא בציבור. על פי מחקר שביצעו מדענים מאוניברסיטת אוהיו סטייט ואוניברסיטת הוואי, אנשים יכולים לחוש באופן לא מודע את הרגשות של הסובבים אותם. מומחים טוענים כי זה כנראה קשור לעובדה שאנחנו באופן טבעי מעתיקים התנהגות של אנשים אחרים, מה שגורם לנו להרגיש משהו שהם מרגישים. זו הסיבה שאם אתם רוצים לגרום לסובבים אתכם להרגיש מאושרים, עליכם לנסות לשדר רגשות חיוביים.

5. אפקט הזיקית

מייגן משתמשת בשיטת השיקוף הפסיכולוגית. בשנת 1999 תיעדו מדענים מאוניברסיטת ניו יורק את “אפקט הזיקית”, שהוא חיקוי לא מודע להתנהגותו של אדם אחר המתרחש במהלך תקשורת בין 2 אנשים. המחקר הראה כי חיקוי תנועות גוף/ הבעות פנים/ טון קול של מישהו אחר, יגרום לו לחבב אתכם. זה פשוט ועובד כמו קסם.

6. פנו אל עבר האדם שאתם מדברים איתו

אם כפות הרגליים של האדם שאתם מדברים איתו פונים לכיוונכם, סביר להניח שהם רוצים לתקשר איתכם. אם רגליהם מופנות לצד אחר, אז הם מעדיפים ללכת.

7. געו בשיער

אנשים רבים הבחינו שמייגן נוגעת ומתקנת את שערה לעיתים קרובות. יש אנשים שחושבים שזה סימן לחרדה, אבל יש גם הסבר אחר. אם בחורה חשה שהיא מתעניינת במישהו, היא מתחילה לגעת בשיער באופן אוטומטי. ככה היא |מפלרטטת| עם האדם איתו היא מדברת ומפגינה באופן לא מודע את הגישה החיובית שלה כלפיו. לכן, כדי להראות לאדם שאתם מדברים איתו שאתם חושבים שהוא מעניין – געו בטעות בשיער שלכם. עם זאת, אל תגזימו, אחרת זה ישדר עצבנות וחרדה.

8. אל תדברו רק על עצמכם

אנשים אוהבים לדבר על עצמם ושאחרים יקשיבו להם עד הסוף. אל תמהרו לקחת יוזמה בתקשורת. אם תיתנו למישהו לחלוק כמה סיפורים מחייו, זה ייצור אצלו זיכרונות נעימים מהמפגש איתכם.

9. געו באתם איתו אתם מדברים

מייגן לא מתביישת לגעת מעט באדם שאיתו היא מדברת בציבור. זה יכול להיות מגע קל ביד או, למשל, טפיחה על הגב. מגע אישי תורם לשחרור ולהמשך השיחה. יחד עם זאת, חשוב לא לחצות את הגבולות האישיים של האדם ולפלוש אליהם.

10. הביעו את רגשותיכם האמיתיים

למרות העובדה שמשפחת המלוכה הבריטית אמורה להתנהג באיפוק, מייגן תמיד מראה בגלוי את רגשותיה. וזה מה שאנחנו צריכים ללמוד ממנה. כנות היא תכונה חשובה לבניית מערכות יחסים ידידותיות.

מקור: Bright Side
שתפו עם החברים שתפו עם החברים