9 עובדות מפתיעות על ג’ניפר אניסטון שיגרמו לכם להתאהב בה אפילו יותר!

אחת הסלבס שבאמת יש סיבה להעריץמאז ששיחקה את רייצ’ל בחברים, ג’ניפר אניסטון הפכה מודל לחיקוי עבור נערות צעירות רבות,  ושמשה השראה לתספורות רבות.

עם זאת, אנשים בכל העולם אוהבים אותה לא רק מהסיבות האלו, אלא גם בגלל האישיות המדהימה שלה.

בקיצור, גללו מטה ל-9 עובדות על ג’ניפר אניסטון שיוכיחו לכם שהיא ראויה להערצה.

1. היא הופכת את חיי הילדים למאושרים וקלים יותר

כבר למעלה  מעשור שג’ניפר אניסטון מבקרת בבית החולים לילדים בסנט ג’וד כדי לעזור לילדים שחולים בסרטן. היא אפילו שומרת על קשר עם המשפחות שהיא פוגשת שם. ילדים אוהבים אותה ומחכים לה, לא בגלל שהיא מפורסמת, אלא בגלל שיש לה אישיות מדהימה.

2. יש לה נאומים מלאי השראה

בשנת 2019 נשאה אניסטון נאום מעורר השראה שנגע בלבבות רבים. היא התוודתה שמעולם לא חשבה על עצמה כאדם חזק. בגיל 11 אמרו לה לעזוב את השולחן כי אין לה ” שום דבר מעניין להוסיף לשיחה”. המצב הזה דבק בה. אז בשנה שעברה, השחקנית חשבה “איך הדברים שאנחנו אומרים ועושים יכולים לבנות נערות צעירות – או להרוס אותן ולגרום להם להרגיש שאולי קולם לא משנה”.

3. היא תומכת בעמותות רבות

היא השתתפה בקמפיין להעלאת מודעות לסרטן, היא תרמה כמיליון דולר למספר ארגוני צדקה נגד גזענות, היא עזרה לגייס יותר מ-58 מיליון דולר עבור האיטי…

4. היא מראה לנו איך להיות מאושרים ולעולם לא לוותר

זה באמת מדהים כמה נהדרת ג’ניפר אניסטון בגיל 51, אבל היא מסבירה שאושר הוא המפתח העיקרי וזו בחירה. יש לה פילוסופיה משלה על החיים והיא לא אחת שתדאג או תסבול: “זו הדרך שלי; זה מה שקיבלתי בסיבוב הזה.”

באשר לשאלה מה היא תגיד לגרסה הצעירה יותר של עצמה אם הייתה יכולה לחזור אחורה בזמן, אניסטון הגיב : ” חכי לגיל 50. זה יהיה מדהים.” השחקנית פשוט יוצרת אווירה נינוחה מיוחדת סביב עצמה, וחיוכה וחוש ההומור גורמים לאנשים להתאהב בה.

5. היא נלחמת למען זכויות נשים

אניסטון מנסה להסביר לחברה שאם מישהי היא לא אמא, זה לא אומר שהיא פחות אישה: “אני לא אוהבת את הלחץ שאנשים מפעילים עלי, על נשים – שאת נכשלת כאישה כי לא ילדת. אני לא חושבת שזה הוגן. עדיין אפשר לדאוג לחיות, לחברים, לילדים של חברים. ואין שום דבר פלילי בללבוש ביקיני בגיל 80 אם את רוצה.”

6. היא נלחמת נגד בודי שיימינג

“אני עומדת עם שיער ואיפור. סטייליסט. צלם. צוות תאורה, מכונת רוח, אביזרים, ומחשב… אני מבקשת מכם להבין שלא התעוררתי ככה…. המסר שילדה לא יפה רק בגלל שהיא לא רזה להפליא הוא מגוחך”, משתפת השחקנית. “זה ספקולציות. לכל אדם יש את הזכות לעלות במשקל מבלי להרגיש אשם…”

7. היא תמיד נמצאת שם בשביל החברים

טיפוח החברות הוא מכריע עבור ג’ניפר אניסטון. אחד הדברים החזקים ביותר, לדברי אניסטון, הוא העובדה שהיא הצליחה לפתח חברות עם אנשים במהלך 30 שנה. יש לה המון חברים שנמצאים איתה בימים טובים ורעים כאחד.

8. היא מתנהגת בחכמה כשיחסים נגמרים

אניסטון אמרה שכאשר מערכת יחסים מסתיימת, חשוב שיהיה “קלוז’ר”. זה עובד עבור מערכות יחסים רומנטיות וידידות: “תמיד צריך להיות לך תחושת בהירות בסוף ולדעת למה זה התחיל ולמה זה נגמר. צריך את זה בחיים כדי לעבור בצורה נקייה לשלב הבא בחיים.”

9. היא נשארת צנועה

למרות שג’ניפר אניסטון הפכה לאחת השחקניות בעלות השכר הגבוה ביותר בהוליווד, היא עדיין צנועה, לא אוהבת להשוויץ ומתייחסת בחביבות למעריציה.

מקור: Bright Side
שתפו עם החברים שתפו עם החברים