זה מה שקיאנו ריבס עשה אחרי שאיבד את התינוקת שלו ואת החברה שלו תוך פחות משנתיים!

אהבה היא התרופההחיים לא היו קלים עבור קיאנו ריבס. אחת המכות הראשונות שחווה הייתה פטירתו של חברו הקרוב ריבר פיניקס בשנת 1993.

אז הוא רק יכול היה לקוות שזה יהיה האירוע הטרגי ביותר של אותו עשור, אבל זה רק החמיר…

למרות ובזכות כל המכות שעבר, ריבס מסוגל להראות לכולם שלא משנה כמה החיים נהיים קשים, תמיד אפשר לדחוף קדימה.

הוא היה מוכן להתחתן ולהקים משפחה

עוד בשנת 1995, כאשר ריבס היה רק ​​בן 31, הוא היה בשיא הקריירה שלו. הוא נהנה להיות רווק, אך כן אמר ש:”כאשר אני אתחתן, אני מקווה להקים משפחה.” הרצון הזה התגבר במיוחד כעבור שלוש שנים כשפגש את ג’ניפר סימה. הם היו מאוהבים עמוקות והתכוננו להיות הורים  – ג’ניפר נכנסה להריון. למרבה הצער, לחיים היו תוכניות אחרות…

Embed from Getty Images

האירועים הטרגיים שעיצבו מחדש את כל חייו של קיאנו

ג’ניפר ילדה ב-24 בדצמבר 1999. למרבה הצער, התינוקת נולדה מתה. ג’ניפר נפלה לדיכאון לאחר לידה, בעוד שקיאנו התמקד בעבודה כדי להסיח את דעתו מהאובדן. שנתיים בלבד לאחר שאיבדו את התינוקת, ג’ניפר נהרגה בתאונת דרכים קטלנית. מאותה נקודה, החיים מעולם לא היו אותו הדבר עבור ריבס.

“כאשר האנשים שאתה אוהב נעלמים, אתה לבד”, שיתף ריבס. “אני מתגעגע להיות חלק מחייהם. מעניין איך היה נראה ההווה אם הם היו כאן – מה היינו עושים ביחד. אני מתגעגע לכל הדברים הגדולים שלעולם לא יהיו.”

בשנות האלפיים חייו של קיאנו נכנסו לתקופה חשוכה

הריפוי לקח הרבה זמן. נראה ששום אישה לא עניינה את קיאנו מאז וחייו האישיים נעצרו. ועדיין, הוא לא איבד תקווה. בראיון בשנת 2006 הודה השחקן: “אני מנסה לא להיות כל כך לבד. וזה מאבק. אני רוצה להתחתן. אני רוצה להביא ילדים לעולם. זה נמצא בראש ההר. עלי לטפס תחילה על ההר. אני אעשה את זה. רק תן לי קצת זמן.”

באותה תקופה, הסתובב ברשת מם פופולרי של קיאנו ריבס לבדו על ספסל. בנוסף, עיתונאי טיים הכריז כי קיאנו הוא “המופנם האולטימטיבי”.

האישה שגרמה ללב שלו להיפתח

בשנת 2009 פגש קיאנו את אלכסנדרה גרנט באירוע חברתי. השניים שמרו על קשר ושיתפו פעולה בהוצאה לאור של שני ספרים. היחסים ביניהם מעולם לא פורסמו והוצגו כחברות לאורך כל העשור. לבסוף, בשנת 2019, קיאנו ואלכסנדרה הציגו את הקשר הרומנטי שלהם בפומבי.

מקור: Bright Side
שתפו עם החברים שתפו עם החברים