מחקרים קובעים: הפסיקו ללבוש תחתונים, ומיד! הסיבה המפתיעה בגוף הכתבה…

ואנחנו חשבנו שתחתונים גורמים לנו להיות בטוחים יותר....לבישת תחתונים היא היא חלק מהשגרה שלנו, והמחשבה על להסתובב בלעדיהם עשויה להרגיש מוזרה ולא בטוחה.

תאמינו או לא, אבל יש יתרונות רבים לאי-לבישת תחתונים… כן, קראתם נכון. מה בדיוק ואיך? פשוט גללו מטה וגלו מה יקרה לגוף שלכם אם תפסיקו ללבוש תחתונים!

בואו ניגש לתכלס – אז מה יקרה לכן אם תפסיקו ללבוש תחתונים?

1. אתן תסבלו פחות מצרבת

בגדים צמודים, כמו תחתונים, יכולים לדחוף את הבטן כלפי מעלה מה שעלול ליצור לחץ על הבטן ולגרום להעלאת חומצה, וכתוצאה מכך צרבת.

2. יהיו לכן פחות זיהומים פטריתיים

ניתן למצוא קנדידה אצל 20% מהנשים. למרות שחלקן אף פעם לא חוות סימפטומים כלשהם, עדיין  זה עלול לגרום לזיהום פטרייתי. מכיוון שכותנה שומרת על לחות ויוצרת את האזור המושלם לשגשוג חיידקים, ההחלטה לא ללבוש תחתונים עשויה להקטין את הסיכוי לזיהום.

3. זה יפחית את הריח באיזור האינטימי

לחות נלכדת בתחתונים, מה שעלול להגביר את הריח. אי לבישת תחתונים תאפשר לזיעה להתאדות ולהפחית את הריח למינימום.

4. איזור הביקיני יהיה בטוח יותר

החלקים האינטימיים עשויים מרקמות עדינות. תחתונים העשויים מחומרים מלאכותיים או תחתונים הדוקים עלולים לגרות, לפצוע וליצור זיהום באזור הביקיני. היפטרות מתחתונים ולבישת בגדים רפויים יפחיתו ואפילו יעלימו את הסיכוי לגירויים.

5. האיזור האינטימי יהיה מוגן מרגישות ואלרגיה

מכיוון שבגדים רבים, כולל תחתונים, מכילים בדים מלאכותיים, צבעים וכימיקלים, הם יכולים ליצור תגובה אלרגית בקלות. תגובה זו יכולה לבוא לידי ביטוי בגירוי, שלפוחיות, פריחות ובליטות. פחות תחתונים = פחות אלרגיות.

6. וגם לגברים זה יכול לעזור!

גם גברים יכולים להפחית את הסיכוי לגירוי, פציעה, זיהום, גירודים ומערכת רבייה בריאה – אם יפסיקו ללבוש תחתונים.

מקור: Bright Side
שתפו עם החברים שתפו עם החברים