הילדה הזאת איחלה ברכת מזל טוב כנה לאבא שלה הלוקה בתמונת דאון, וגרמה לכל הרשת להתאהב בו!

הכינו את הממחטותזה לא סוד שקשר בן אבא לבת הוא מיוחד. הם המגן שלהן והגברים הטובים ביותר עלי אדמות.

זה בדיוק מה שריצ’י אן קסטילו מרגישה כלפי אביה. למרות שיש לו תסמונת דאון, הוא הפך לדוגמה לעוצמה ואומץ לב, והוא דמות מדהימה בחייה.

היא התמודדה עם הרבה בריונים, אבל מעולם לא הפסיקה להתפעל ולאהוב את אביה. וביום הולדתו, ריצ’י אן דיברה בכנות על אביה בפוסט שימימס לכם את הלב…

זה מה שריצ’י כתבה לאביה ביום הולדתו:

“אבא יקר,

היום הוא יום מאוד מיוחד ומופלא בחייך. אתה בן 50 היום ואני מרגישה כל כך מבורכת על שאתה ממשיך לחיות חיים כל כך ארוכים ויפים. הרופאים עדיין נדהמים מזה! אני יודעת שלא תוכל לקרוא את זה כי אני לא יודעת אם יש לך פייסבוק, אבל אני רוצה שכל העולם יידע כמה אני גאה שאתה אבא שלי. אני רוצה שכל העולם יידע כמה אתה יפה מבפנים ומבחוץ.

אבא, לקח לי כל כך הרבה שנים עד שאזרתי מספיק אומץ להתמודד עם כולם כי הם פשוט לא יודעים את כל האמת. זה די מבלבל. בבית הספר היסודי, הציקו לי כי אתה שונה. כילדה לא ראיתי אותך שונה, ראיתי אותך כאבא שלי. לא הבנתי מדוע הם לועגים לי ואומרים שאתה לא נורמלי. הבנתי את זה בהמשך וזה הפך אותי לפחדנית. אבל מגיע לך הרבה יותר מבת פחדנית. מגיע לך אהבה, הבנה, סבלנות וקבלה, בדיוק כמו שכל אדם עם תסמונת דאון צריך לקבל. אז הנה אני, כותבת לך ברכת יום הולדת כי מעולם לא עשיתי דבר כזה. מגיע לך כל כך הרבה יותר.

אבא, אתה האדם הכי חזק ואמיץ שאני מכירה. כמעט כל חייך איפשרת לרופאים להכניס לתוכך מחטים ועברת ניתוחים, חיים שלמים של דיאליזה ורשימה ארוכה של מגבלות. אבל אתה מתלונן רק לעיתים רחוקות.

אתה הכי חזק, כי אחרי כל הניתוחים, ההליכים והלילות בבית החולים אתה מצליח לומר,”אני לא מפחד כי אני סומך על אלוהים”. אתה תמיד מעלה חיוך על הפנים אחרי יום ארוך במרכז הדיאליזה, או אחרי התקף היפוגליקמי. אתה הכי אמיץ כי עברת כל כך הרבה ומעולם, אפילו לא פעם, לא פחדת. אני לא יכולה לדמיין בכלל איך זה להיות במקומך.

ראיתי אותך במצב הגרוע ביותר, כשנשברת ואמרת שאתה עייף, שממש כואב לך. זה גרם לי לבכות במשך ימים ולא יכולתי לשאת יותר את השהות בבית החולים. ראיתי אותך בוכה כי הברך שלךנפגעה קשות. אני לא יכולה להרגיש את הכאב שלך, אבל הלוואי שהייתי יכולה כדי שלא תצטרך להרגיש עוד כאב לעולם. איבדת את השיניים, אבל זה מעולם לא הפריע לך או מנע ממך לאכול את האוכל שאתה אוהב. אתה תמיד מאבד את השיניים התותבות שלך. ואני יודעת שאתה עושה את זה בכוונה! שכחתי כבר איך נראית עם שיניים או עם שיער.

אבא, שום כמות מילים לא יכולה לסכם כמה אני מצטערת על זה שלא הייתי מספיק בבית בעבר. צר לי שלא לקחתי אותך לחוף בתדירות גבוהה יותר, או הבאתי לך את הדים סאם האהוב עליך, או ביקרתי אצלך יותר. אם יש משהו שאני מתחרטת עליו, זה שהסתרתי אותך מחיי כי אני עדיין אותה ילדה קטנה ופחדנית. אבל אני אוהבת אותך יותר ממה שאי פעם ידעת, אבא, ואני תמיד מקבלת ממך השראה. אני מקבלת השראה מכמה שאתה אוהב את אלוהים ולפעמים אני נדהמת מכמה שאתה אינטיליגנטי.

כולם מעריצים אותך במשפחה ואתה יודע את זה. אתה תמיד יכול להעלות חיוך וצחוק על פני כולם. אתה גם מרגיז אנשים, אבל אנחנו ממילא אוהבים אותך. אני מבינה שיש לך ימים טובים וימים רעים (הימים הרעים שלך הם גם הימים הרעים שלנו, חח). אתה יכול להיות מרושע לפעמים ואתה דוחף את כולם, כולל אותי. אבל זה אתה וזה בסדר. זה בסדר להיות שונה.

יכולתי להמשיך ולדבר עליך אבל זה יהיה ארוך מדי. יום הולדת 50 שמח אבא! תודה שתמיד קראת לי התינוקת האחת והיחידה שלך, וכך אני תמיד אהיה. אני חזקה ואמיצה בזכותך ואני כל כך אוהבת אותך. אני חושבת שאני מספיק גדולה עכשיו כדי להגן על עצמי מפני הבריונים. הרבה אהבה, הבת שלך.”

מקור: Bright Side

 

שתפו עם החברים שתפו עם החברים