5 המזלות הכי מניפולטיביים בגלגל המזלות!

ואנחנו חשבנו שמזל סרטן הוא רגישי וחמודי...מי לא אוהב אסטרולוגיה? גם אם אתם לא מאמינים בה, תמיד כיף להציץ בעיתון ולראות מה יקרה איתנו השבוע, או מה המזל שלנו מספר עלינו.

אבל מה שעוד יותר מעניין, הוא דווקא התכונות הבעייתיות של המזלות… הרי כמה אפשר לפרגן לעצמנו?

בקיצור, קבלו את 5 המזלות הכי מניפולטיביים בגלגל המזלות… אבל תדעו לכם שתאומים עדיין אחלה, כן?

5. מאזניים

למרות שמאזניים שואפים לשיוויון וצדק, הם עדיין מאוד מניפולטיביים. הם יגידו בדיוק את מה שאנשים רוצים לשמוע כדי לזכות באהדה שלהם. הם לא מפחדים לשקר פה ושם כדי להימנע מעימות.

4. סרטן

סרטן הוא מזל מאוד רגיש שחייב אנשים סובלניים ומבינים סביבו. הבעיה היא שלפעמים הוא דורש יותר מדי הכלה ונסחף עם הקורבנות שלו. אם הוא ירגיש שלא מבינים אותו מספיק (גם במקרים שכן מבינים אותו), הוא ישתמש במניפולציה רגשית בשביל להוכיח שלא מבינים אותו ולא רגישים אליו כפי הצורך.

3. תאומים

תאומים הוא מומחה לתמרון אנשים. היכולת הוורבלית שלהם יכולה לגרום לכם לספר להם יותר מכפי שהתכוונתם, והאופי ההפכפך שלהם אומר שהם גם עשויים לספר לאחרים סודות שסיפרתם להם.

2. בתולה

בתור אחד המזלות החכמים, בתולה יודעת איך לעבוד על אנשים אחרים ולתמרן אותם. העניין הוא שבני מזל בתולה פרפקטיוניסצים גם במניפולציות שהם מפעילים, והם יתכננו הכל בקפידה מבלי שתראו את זה מגיע.

1. עקרב

עקרבים הם מסתוריים ומניפולטיביים יותר משנראה לכם. הם מלאי תשוקה והם לא יהססו להפעיל מניפלוציות על אנשים, במיוחד אם הם פגעו בהם. בקיצור, לא בוחלים בכלום. הם מאוד קנאים ויעשו את המירב בשביל לנצל חולשות של אחרים. לפעמים הם מגיעים רחוק מדי ושמים לב רק כשמאוחר מדי.

מקור: MSN
שתפו עם החברים שתפו עם החברים