8 זוגות מפורסמים שהתאהבו בזמן שצילמו קליפ ביחד!

והם מאוהבים כמעט עד עצם היום הזה...לא חסר זוגות שהכירו בעבודה, ואותו הדבר תקף גם לזמרים וזמרות מפורסמים ומפורסמות.

כשמצלמים קליפ יש הרבה אנשי צוות – במאי, רקדנים, תאורנים, אנשי הפקה… לא חסר. אז אם אתם עובדים על הסט בקליפ של זמר מפורסם, יש סיכוי שתמצאו את עצמכם מאוהבים…

זה בדיוק מה שקרה לזמרים ואנשי הצוות הבאים שעבדו בצילום הקליפ שלהם. מי ואיך? גללו מטה וגלו!

1. שאקירה ופיקה

בני הזוג המפורסמים, שיש להם כיום 2 ילדים בשם סשה ומילאנו, נפגשו במהלך צילומי הקליפ לשיר של שאקירה Waka Waka. במהלך הצילומים, פיקה ממש נדלק על שאקירה והוא עשה הכל כדי להיות איתה. שניהם עדיין מאוד מאוהבים עד עצם היום הזה, טפוטפוטפו.

2.   בריטני ספירס וסאם אשגארי

הדרך בה סאם אשגארי הגיע אל מלכת הפופ  הייתה די  מביכה… או לפחות זה מה שהוא אמר בתקשורת. הם עבדו יחד בצילומי הקליפ של Slumber Party. ספירס הציגה את עצמה בפניו ומכיוון שהוא היה כל כך לחוץ, הוא העמיד פנים שהוא לא יודע מי היא כדי להצחיק אותה.

3. ג’ו ג’ונאס וקמילה בל

ג’ו ג’ונאס וקמילה בל התאהבו ממבט ראשון בזמן שעבדו יחד על הסט. הם צילמו וידיאו לעיבוד המחודש של Lovebug ושניהם הרגישו חיבור מיוחד. הם היו יחד שנה, בין השנים 2008 ל-2009, וניהלו קשר יפהפה ופוטוגני.

4. קולסון בייקר ומייגן פוקס

הראפר קולסון בייקר (Machine Gun Kelly) והשחקנית מייגן פוקס, אישרו שהם נמצאים במערכת יחסים לאחר שעבדו יחד על הקליפ של השיר Bloody Valentine. בל בדיוק יצאה ממערכת יחסים רצינית מאוד עם בעלה לשעבר, אוסטין גרין. אבל בכל זאת, היא החליטה לתת לזה הזדמנות ולהיכנס למערכת יחסים רצינית.

5. ג’סטין ביבר ויסמין וילגאס

כשג’סטין ביבר היה עדיין בן נוער, הוא יצא עם יסמין וילגאס. בני הזוג נפגשו בזמן שצילמו את הקליפ “בייבי”. היחסים ביניהם נשמרו בסוד זמן מה. רק לאחר שהראו את אהבתם בפומבי, חודשים לאחר מכן, השמועות אושרו. עם זאת, הקשר לא נמשך יותר מכמה חודשים.

6. פנלופה קרוז ונאצ’ו קאנו

למרות שעבר די הרבה זמן מאז שהם היו הזוג הכי חם בביצה, נראה שפנלופה קרוז והזמר נאצ’ו קאנו לא שוכחים את הקשר המיוחד שהיה להם כשנפגשו לראשונה. הם היו על סט הצילומים של הקליפ של La Fuerza del Destino, אחד הלהיטים הגדולים של קאנו ולהקת Mecano. באותה תקופה השחקנית המפורסמת הייתה עדיין בשנות העשרה שלה, אך עם זאת היא לא היססה להתחיל את מערכת היחסים הראשונה שלה, שנמשכה 6 שנים – עד 1995.

7. אנריקה איגלסיאס ואנה קורניקובה

אנריקה איגלסיאס והטניסאית אנה קורניקובה התאהבו במהלך צילומי הקליפ לשיר “Escape” בשנת 2001. הכימיה ביניהם בולטת על המסך והיום יש להם 3 ילדים ביחד.

8. מאלומה ונטליה ברוליץ’

מאלומה ונטליה מרוליץ’ התאהבו בזמן צילומי הקליפ של Felices los 4. ביום הצילומים, הניצוץ ביניהם היה כל כך חזק וברור שהם המשיכו והפכו את מערכת היחסים שלהם לרשמית. ואז, אחרי שנתיים, הם החליטו לסיים את מערכת היחסים שלהם. כלומר, עד שנטליה בגדה בו…

מקור: Bright Side
שתפו עם החברים שתפו עם החברים