13 סלבס שעבדו בעבודות נוראיות לפני שהם התפרסמו! לא תאמינו במה וופי גולדברג עבדה…

דווקא נראה לנו שהעבודה הקודמת של כריסטופר ווקן הייתה מושלמת...מדי שנה, אנו שומעים על סלבס שטסים לפסטיבל קאן במטוס הפרטי שלהם, אבל זה לא אומר שהחיים שלהם תמיד היו שמפניה וקוויאר.

אמנם אי-אפשר לומר שכל המפורסמים הם בדיוק כמו כולנו, אבל לפחות חלקם שילמו את החשבונות שלהם באמצעות עבודות רגילות בתקופה שקדמה לתהילה.

כמה רגילות? סביר להניח שחלקן הרבה יותר נוראיות ממה שאתם מדמיינים. גללו מטה ותבינו בדיוק על מה אנחנו מדברים…

1. ג’ניפר גארנר

הרבה לפני הפריצה שלה בסדרת הטלוויזיה ‘זהות בדויה’, עסקה גארנר במספר משרות רגילות על-מנת לשלם את החשבונות שלה. כמה מהעבודות הפחות נוצצות שלה כללו עבודה כשמרטפית וכמארחת במסעדה בניו יורק.

2. טום קרוז

יש מעט ידוענים בעולם בסדר גודל של קרוז, שכיכב בסרטים כמו ‘שעשועים מסוכנים’, ‘אהבה בשחקים’ והמשיך לרגש את הקהל בסרטי ‘משימה בלתי אפשרית’. אבל לפני שהיה כוכב, קרוז היה עובד כללי בבית מלון.

3. ג’וני דפ

דפ הרוויח מיליונים כקפטן ג’ק ספארו בסרטי ‘שודדי הקאריביים’, אבל הוא לא היה טוב כל-כך בטלמרקטינג. דפ מכר עטים בטלפון, והוא ציין בעבר שהוא לא אהב להתקשר לזרים כדי לשכנע אותם לקנות משהו.

4. ג’ים קארי

כשמדובר בהתחלות צנועות, אין יותר צווארון כחול מאשר עבודה במפעל לניקוי רצפות. ככה קארי הרוויח מזומנים לפני שכיכב בשוברי קופות כמו ‘אייס ונטורה: בלש בצחוק’ ו’טיפשים בלי הפסקה’.

5. יו ג’קמן

הרבה לפני שהתפרסם בתור וולברין בסרטי ‘אקס-מן’, ג’קמן עבד כמורה לחינוך גופני בבית ספר באנגליה.

6. ג’ניפר אניסטון

כולנו מכירים את אניסטון כרייצ’ל גרין מ’חברים’ שעבדה כמלצרית ועשתה הסבה לתחום האופנה, אבל במציאות, אניסטון התחילה בתחום הטלמרקטינג ורק לאחר-מכן עשתה הסבה אל מסך הטלוויזיה.

7. אשטון קוצ’ר

לפני שהלך בעקבותיו של צ’רלי שין ב’שני גברים וחצי’, עזר קוצ’ר לאביו בפרויקטים של בנייה, עבד במכולת וטאטא רצפות במפעל.

העבודה של וופי גולברג הייתה הכי נוראית… עברו לעמוד הבא!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים