יוצאים עם אחד מ-5 המזלות הבאים? היזהרו, יש סבירות גבוהה שהם ישברו לכם את הלב!

ולא, מזל עקרב לא אחד מהם...שברון לב זה דבר כואב ונורא. כריות ספוגות דמעות, הרים של גלידה ושתייה מוגזמת – כולנו היינו שם ומפחדים שזה יקרה לנו שוב.

אז מה אם מישהו יגיד לכם שיש דרך להימנע משברון לב? טוב, לא בדיוק, בכל זאת מדובר באסטרולוגיה… בכל מקרה, כל שעליכם לעשות הוא להיזהר מסימני המזלות שיש להם נטיה לשבור לכם את הלב.

אילו מזלות בדיוק? המשיכו לקרוא וגלו…

1. מזל קשת

הם יצורים חובבי הרפתקאות ובעלי רוח חופשית שלא אוהבים להיות כבולים. העולם הוא מגרש המשחקים שלהם והם לא סובלים להיצמד למקום או בן אדם אחד. אם הם ירגישו שלוחצים אותם לעשות משהו שהם לא רוצים, הם פשוט יגידו שלום ולא להתראות.

אם הם מרגישים שמערכת היחסים קוצצת להם את הכנפיים, הם לא יהססו לחתוך. למרות שהם מבינים את הכאב שגרמו, הם לא יעשו דבר כדי לגרום לכם להרגיש בנוח. הם צריכים לראות את העולם וליהנות ממנו, ושברון הלב שלכם לא יהרוס להם את התכניות.

2. מזל דלי

בני מזל דלי ניחנים בחושנית ואופי פלרטטני. האינסטינקט המובנה הזה מקשה עליהם להשאיר את עיניהם וידיהם לעצמם, גם כאשר הם נמצאים בזוגיות. הם חולים על תשומת לב וכשהם מקבלים אותה, הם לא יכולים שלא להיות פלרטטנים. עם הזמן, הנטיות הפלרטטניות שלהם נוטות לגבות מחיר ממערכת היחסים.

כשמתעמתים איתם, הם יעשו כל שביכולתם כדי לשכנע אתכם שאתם היחידים עבורם. אם אכן תתעייפו מדרכיהם ותרצו לעזוב, הם לא יביטו לאחור. נראה כאילו הם מיד איבדו עניין, וזה מה שכואב.

3. מזל אריה

אריות רוצים להיות מרכז היקום. הם מתנהגים כאילו השמש זורחת רק עבורם והם אלו שגורמים לכדור הארץ להסתובב. זו הסיבה שסביר שהם ישברו לכם את הלב ויעשו זאת באכזריות. בהתחשב באישיותם הדומיננטית, גם הזוגיות איתם תהיה לא פשוטה. הם יצפו מכם להפוך את החלומות, המחשבות והחיים שלכם לכפופים להם.

הם יגרמו לכם להרגיש כאילו אתם לא שווים את הזמן שלהם. הם יכולים להפוך קרים ומרוחקים באופן מיידי. מכיוון שהם פופולריים וכריזמטיים, שברון הלב יפגע אפילו יותר בהערכה העצמית שלכם.

4. מזל שור

לבני מזל שור יש נחישות בלתי מעורערת. הם מתעלים את זה בכל היבט בחייהם – בין אם זה בקריירה, השאיפות או היחסים שלהם. עם זאת, נחישות זו יכולה להיות חרב פיפיות. אם האמון שלהם נשבר בצורה כלשהי, הם יעשו כל מה שנדרש כדי להתנקם בצורה הכי קרה שאפשר, וזה לא הולך להיות יפה.

אם אתם יוצאים עם שוורים, צריך לתת חשיבות יתרה לכבוד ולאמון.

5. מזל בתולה

הם אנשים עדיני לב, אוהבים. הם לא פועלים ממקום של נקמה או מחפשים תשומת לב, אך היושר האכזרי שלהם מתגלה לעתים קרובות כפגם בהצלחת מערכות היחסים שלהם. לבתולות יש פוטנציאל לקרוע את ליבכם מרוב כנות וזה מה שמכניס אותן לרשימה הזאת.

הם יעשו רציונליזציה לצרכים והאינטרסים שלהם. הם ימחצו אתכם במילים שלהם ואז יגידו לכם שאתם צריכים להגיד תודה. אאוץ’.

תמונות: DarkmoonArt_de / מקור: bonobology 
שתפו עם החברים שתפו עם החברים