חושבת שזכית בבן הזוג המושלם? כך תדעי איזה בעל הוא יהיה לפי המזל שלו!

זה הזמן לתייג את בן הזוגלהיות עם מישהו חודש, חצי שנה ואפילו שנה או שנתיים – כל אלו לא מספיקים בשביל לדעת איך הזוגיות שלכם תהיה בעוד עשור. כלומר, יש בערך איך לדעת…

אז שאלנו את הכוכבים, מה שנקרא, ומצאנו אילו סוגי בעלים יהיו כל אחד מ-12 המזלות.

רוצה לדעת אם בחרת נכון? גללי מטה וגלי!

1. טלה

בעל בן מזל טלה תמיד ידאג ויוודא שהנישואין שלכם מלאי התרגשות והרפתקאות. משעמם – לא יהיה.

טלה הוא מאוד נועז, פעיל, נרגש, אופטימי ופתוח לחוויות חדשות, אך לפעמים יכול להיות אימפולסיבי מדי ועליך למצוא דרך להתמודד עם אותם התקפי אימפולסיביות.

2. שור

אם תתחתן/י עם בן מזל שור, הוא ידאג שהבית שלכם יהיה מאובזר במלואו בנוחיות חומרית. הוא יהיה מאוד חושני ומתחשב, אבל גם מאוד עקשן, נוקשה ורכושני.

3. תאומים

אם תתחתני עם בן מזל תאומים לעולם לא תשתעממי מכיוון שהוא יעסיק אותך כל הזמן בשיחות על תיאוריות ורעיונות חדשים. לפעמים קשה לגרום להם להתחייב, אבל ברגע שהם מתחייבים הם יהיו נאמנים – כל עוד הם לא משתעממים.

4. סרטן

אם התאהבת בסרטן אז יש לך מזל, כי סרטן הוא אחד הסימנים הכי אכפתיים, רגישים ומטפחים. בני מזל סרטן הם הבעלים הנפלאים, האכפתיים והאוהבים ביותר.

5. אריה

בן מזל אריה יעודד אותך לפרוח ולהפוך לגרסה הכי טובה שלך. בני מזל אריה הם גם נדיבים מאוד ומגנים כלפי האנשים שהם אוהבים. מה הבעיה? יהירות והתנשאות. צריך לקרקע אותם מדי פעם.

6. בתולה

אם התחתנת עם בתולה, את/ה יכולה להיות בטוחה שהוא ידע לאזן בין עבודה לחיים וידאג שהכל יתפקד בצורה חלקה ותקינה, כולל הזוגיות. בעל מאוד מתחשב ואכפתי.

אז איזה עוד בעל מושלם יש חוץ ממזל סרטן? עברו לעמוד הבא וגלו!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים